:: پیک اختصاصی :: اهل شهر تهرانی! محصول را درب منزل خود ببین و سپس پرداخت کن، اطلاعات بیشتر...

:: لیست جدید 8 فروردین ::  اینجا ضربه بزنید

تخفیف ویژه به مناسب ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر

اعلانات  2 نظر

احتراماً به اطلاع می رساند؛

سالروز ولادت حضرت علی (علیه السلام) و روز مرد و روز پدر را به کاربران و مشتریان گرامی فروشگاه ایران آنتیک، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای ایشان و خانواده های محترم، آرزوی تندرستی و شادکامی روزافزون داریم.

تخفیف ویژه ای به این مناسبت توسط فروشگاه «ایران آنتیک» ، آماده شده است و بسته به شرایط کالا از 1 درصد تا 30 درصد می باشد و از بامداد روز یکشنبه 18 اسفند 1398 فعال ، و تنها به مدت 24 ساعت ادامه خواهد داشت. این تخفیف شامل تمامی محصولات فروشگاه می شود.

قابل توجه است، تخفیف ویژه یادشده فقط و فقط 1 روز است و در همین روز اعتبار دارد و بعد از این مدت قابل استفاده نمی باشد.

خلاصه توضیحات:

  • اعتبار 1 روز (تنها روز یکشنبه 18 اسفند 1398)
  • 1 تا 30 درصد تخفیف
  • شامل تمامی محصولات
  • ارسال رایگان پیشتاز برای خریدهای بیش از 1 میلیون تومان
  • ارسال رایگان سفارشی برای خریدهای بیش از 500 هزار تومان

امید است این تخفیف ویژه رضایت شما مشتریان محترم را جلب نماید.

باسپاس فراوان
گروه ایران آنتیک

نظر کاربران

avatar
۲ لایک
با سلام
طبق مناسبت های قبلی تخفیفی در روز پدر در سایت ایران آنتیک داده شد که متاسفانه قیمت تعدادی از سکه ها در نیم ساعت آخر افزایش داده شد.
با اینکه سایت در ماه های خرداد و آذر با اطلاع قبلی قیمت سکه ها را افزایش می دهد ولی طی سال هم مرتب بعضی قیمت ها را بدون اطلاع افزایش می دهد که دلیلش هم مسلما بالا رفتن قیمت ها است.
ولی این که قبل از تخفیفات قیمت تعدادی کالاها را بالاتر می برد از اعتبار تخفیفات کم کرده و همچنین برخی اعضا را هم دلسرد می کند.
بعنوان مثال کالای 9448 دوقران محمدعلی با قیمت 85 تومان مانده در سایت دقایق آخر شد 95 تومان و سپس با تخفیف شد 89 تومان!
کد 6136 پنجهزار احمد قیمت 310 لحظات آخر شد 350 و پس از 14 درصد تخفیف شد 300.
همچنین نیم ریالی و چند سکه دیگر...
چه سایت سکه های قدیم چه ایران آنتیک جدید ما به رسم ادب در هر جشنواره یک خرید را انجام میدهیم ولی شما لحظات آخر این کار را نکنید.
متشکرم

پاسخ ایران آنتیک:
جناب علی غلامی گرامی ؛ ضمن سپاس از توجه جنابعالی و ارسال نظر و همچنین خرید از فروشگاه ایران آنتیک.
به اطلاع میرساند ، تاکید میشود که قیمت های فروشگاه ایران آنتیک بسیار پایین بوده و بدون تخفیف ویژه هم قیمت ها بسیار مناسب است.

افزایش قیمت سکه ها در بازار همیشه اتفاق می افتد و در اختیار ما نمی باشد و ما تعیین کننده قیمت نمی باشیم. بعضی از کالاهای سایت علاوه بر ارزش کلکسیونی ، ارزش ذاتی فلز آن نیز بر قیمت تاثیر گذار است. افزایش قیمت نقره و طلا تاثیر زیادی بر قیمت این کالاها خواهد گذاشت. بروزرسانی قیمت محصولات در دو ماه اخیر برای محصولات نقره اتفاق نیافتاده که چاره ای جز افزایش قیمت برای آنها در زمان بازبینی قیمتی پیش از شروع تخفیف ها نداشته ایم. یکی از دلایل همین افزایش قیمت این است که ما دوباره بتوانیم با همان مبلغ فروخته شده موجودی جدید از بازار تهیه و جایگزین نماییم.
متاسفانه وقتی قیمت کالایی از حداقل خود پایینتر است ، بعضی از افراد اقدام به خرید تعداد این کالاها از سایت مازاد نیازشان می نمایند و به دیگران اجازه خرید نمی دهند و آنرا انباشته کرده تا گرانتر شود و بفروشند. برای مثال شما در سفارش آخر خود (تخفیف ویژه روز پدر) 6 عدد نیم ریالی 1312 رضا شاه به قیمت هر عدد 25 هزار تومان ثبت فرموده اید. در صورتی که برای ما امکان خرید این سکه کمتر از 30 هزار تومان برای هر عدد، از بازار فراهم نمی باشد.
بهتر نمی باشد که اجازه دهیم همه افراد از قیمت مناسب بهرمند شوند؟
avatar
۲ لایک
درود
تخفیفات و مناسبت ها خوبه
لطفا کالاهایی نظیر صنایع دستی فلزی و میناکاری و همچنین سکه های کلکسیونی را بیشتر افزایش دهید و تعداد همچنان کم و مدت انتظار طولانی است.
avatarنظر خود را ارسال کنید