مهم در مورد اشتراک مزایده

اعلانات  2 نظر

همانطور که مستحضر هستید جهت حفظ کیفیت مزایده ها ، اشتراک مخصوص شرکت در مزایده ها ، فقط برای مشتریان همیشگی ما ، یا افراد تایید شده از سوی مدیریت ایران آنتیک یا پرسنل آن، و یا تایید شده و ضمانت شده از سوی فروشندگان معتبر ، و یا از سوی مجموعه داران سرشناس ، صادر میشود.

لازم دانستیم بطور مختصر و مفید در این باره توضیحی منتشر نماییم تا به سوء تفاهم ها و استنبات های اشتباه پایان دهیم.

تصور اشتباه

اینکه اعلام میشود «حداقل یک خرید بالای 500 هزار تومان لازم است تا کاربر جدید درخواست اشتراک مزایده خود را ارسال نمایید.» پس این اعلام ما به این معنی و مفهوم است که «اجبار برای خرید وجود دارد» ، یک تصور اشتباه است و اینچنین نمی باشد.

باوجود تنوع بی نظیر محصولی در ایران آنتیک

ما زمانی میتوانیم تشخیص دهیم که یک کاربر جدید و ناشناس کاربری حقیقی بوده و حساب او معتبر (غیر فیک) است که از سایت مکرراً خرید نماید. به این ترتیب متوجه می شویم که او یک مجموعه دار واقعی میباشد و مزاحمت یا اخلالی در روند مزایدات پیش نخواهد آورد.

دریافت اشتراک بدون خرید از سایت

اگر به هر دلیلی کاربری که دارای حساب کاربری است علاقه ای ندارد که از سایت ایران آنتیک به عنوان مشتری جدید خرید نماید. میتواند از طریق تماس تلفنی، نام معرف خود را که توانایی تایید هویت او را داشته و او را ضمانت کند ، اعلام نماید. سپس ما بررسی های لازم و موشکافانه در این زمینه را انجام میدهیم. و پس از آن علت پذیرش یا عدم پذیرش را از طریق پیامک به اطلاع کاربر میرسانیم.

توجه توجه

لطفا قبل از مطرح کردن چنین درخواستی از معتبر و سرشناس بودن فرد معرف خود و اینکه مورد اعتماد مدیریت مجموعه ایران آنتیک میباشد یا خیر ، مطمئن شوید.

پروسه پذیرش کاربر ممکن است حداکثر تا 48 ساعت به طول انجامد.

 

باسپاس

ایران آنتیک

iranantiq.com

نظر کاربران

avatar
۰ لایک
سلام

تشکر و سپاس از مدیریت محترم جناب موسوی که زحمات زیادی در این راه دشوار
متحمل شده اند تا زمینه مناسبی برای علاقمندان و مجموعه داران مهیا کنند

خسته نباشید

پاینده باشید .

ارادتمند سعید ذوالقدر
avatar
۱ لایک
درود
در مورد شروع مزایده مثلا وقتی قیمت آغازین 50 هزار تومان و پله مزایده هم 50 هزار تومان است برای شروع سیستم مبلغ زیر 100 هزار تومان را قبول می کند و مثلا نمیشه با 50 هزار تومان که قیمت آغازین است شروع کرد. آیا سیستم همینطو تعریف کرده یا یک ایراد است.

پاسخ:
بله سیستمی است. اگر حداقل پیشنهاد تعریف نمیشد یا قیمت پایه صفر می بود، میتوانستید هر مبلغی را برای شروع پیشنهاد دهید.
avatarنظر خود را ارسال کنید