:: لیست هفتگی :: لیست جدید محصولات کلکسیونی شامل اسکناس در تاریخ 28 اردیبهشت 1401 به فروشگاه اضافه شد. جهت مشاهده یا خرید اینجا ضربه بزنید

:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ایران آنتیک (شماره 33)  «اینجا کلیک کنید»

شمشیر

درباره شمشیر


«شمشیر» سلاحی جنگیست که در تمام نقاط جهان از آن استفاده می کردند. کودکان علی الخصوص پسر بچه ها به تقلید از جنگجویان و پدران خود به جای شمشیر با تکه چوبی به بازی می پرداختند. با توجه به این که کودکان به این بازی علاقه زیادی نشان می دادند ، شمشیرهایی چوبی و فلزی برای بازی آن ها ساخته شد. رفته رفته بر روی این شمشیرها تزئیناتی صورت گرفت و شمشیرهایی با ظرافت و زرق و برق بیشتر ساخته شد که البته طبقه اشرافی جامعه توان خرید آن را برای کودکان خود داشتند. با روی کار آمدن صنعت پلاستیک در عصر جدید این شمشیرها جای خود را به شمشیر های پلاستیکی دادند.

شمشیر اسباب بازی چوبی ، انگلستان

شمشیر اسباب بازی چوبی ، انگلستان

شمشیر اسباب بازی چوبی با غلاف شمشیر

شمشیر اسباب بازی چوبی با غلاف شمشیر


تحقیق و گردآوری :

گروه کارشناسی ایران آنتیک

www.iranantiq.com


منبع

ايران آنتيک / www.iranantiq.com

نظر کاربران

avatar
۰ لایک
God
avatar
۱ لایک
من چاقون رو دوست دارم
avatar
۱۰ لایک
خیلی زیباست.
avatar
۵ لایک
عالی
avatar
۶ لایک
عالی

avatarنظر خود را ارسال کنید
لوگو ایران آنتیک کوتاه درباره ما
ایران آنتیک ، حامی فرهنگ و هنر
ایران آنتیک فروشگاه اینترنتی سکه ، اسکناس ، مدال ، صنایع دستی ، کتاب و غیره ... می باشد. تلاش ما در ایران آنتیک تهیه مستقیم صنایع دستی مرغوب و دارای اصالت ایرانی از هنرمندان تولیدکننده و معرفی و فروش آنها در وبسایت است. و همچنین تهیه تخصصی گلچینی از بهترین لوازم آنتیک و اشیاء قدیمی (برندهای قدیمی کارخانه ای) بر مبنای تعریف درست آنتیک است. گلچینی که باعث برانگیختگی حس نوستالژیک در بین علاقمندان خواهد شد. یکی از بخش های مهمی که در ایران آنتیک بطور جدی و مرجع گونه به آن پرداخته می شود، بخش کلکسیون یا مجموعه داری می باشد. بخش هایی نظیر سکه ، مدال یادبود ، اسکناس ، تمبر و غیره که بسیار جامع و متنوع اند. در ایران آنتیک جهت شناساندن فرهنگ و هنر به علاقمندان صنایع دستی ، تلاش کرده ایم با جذب افراد کارشناس اقدام به تولید مقالات اختصاصی و ارزنده نماییم تا دست ساخته های اصیل ایرانی مانند قلم زنی ، فیروزه کوبی ، میناکاری ، خاتم کاری ، رودوزی ها و بسیاری دیگر را به علاقمندان بشناسانیم. ایران آنتیک در آینده نزدیک بهترین مکان برای شناخت و خرید آنلاین صنایع دستی ، اشیاء قدیمی ، کلکسیون ، کتاب ، زیورآلات و... می باشد.