:: لیست هفتگی :: لیست جدید محصولات کلکسیونی شامل اسکناس در تاریخ 28 اردیبهشت 1401 به فروشگاه اضافه شد. جهت مشاهده یا خرید اینجا ضربه بزنید

:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ایران آنتیک (شماره 33)  «اینجا کلیک کنید»

هواپیما

درباره هواپیما


بشر در سال های قبل از 1900 میلادی هیچ گاه گمان نمی برد که هواپیما امروزه به مهمترین وسیله حمل و نقل جهان تبدیل شود. در قرن های 17 و 18 میلادی ، افراد زیادی مشغول تبدیل ایده پردازی های خود به دستگاه هایی بودند تا بتوانند پرواز کنند.

مردم عادی آن زمان کارها را بیهوده می پنداشتند و به وسایل اختراعی آن ها به چشم نوعی اسباب بازی می نگریستند. اگرچه با این وسایل امکان پرواز وجود نداشتاما ایده خوبی برای سازندگان اسباب بازی بود تا با آن وسیله ای سرگرم کننده برای بازی کودکان بسازند.

با اختراع هواپیما مدل های گوناگونی از آن ساخته شد و بلافاصله ماکت هایی در مقیاس کوچک برای نمایش و همچنین بازی کودکان ساخته شد.

در سال های اخیر به دلیل تنوع مدل ها و زیبایی و ظرافت بسیار در ساخت ، این ماکت ها مورد توجه مجموعه داران قرار گرفت و کلکسیون های متعددی از هوامپیماهای ماکت و اسباب بازی جمع آوری شد.

اسباب بازی هواپیمای هابل

اسباب بازی هواپیمای هابل ، آنتیک

هواپیمای اسباب بازی

هواپیما مدل ، آنتیک


تحقیق و گردآوری :

گروه کارشناسی ایران آنتیک

www.iranantiq.com


منبع

ايران آنتيک / www.iranantiq.com

نظر کاربران

avatarنظر خود را ارسال کنید
لوگو ایران آنتیک کوتاه درباره ما
ایران آنتیک ، حامی فرهنگ و هنر
ایران آنتیک فروشگاه اینترنتی سکه ، اسکناس ، مدال ، صنایع دستی ، کتاب و غیره ... می باشد. تلاش ما در ایران آنتیک تهیه مستقیم صنایع دستی مرغوب و دارای اصالت ایرانی از هنرمندان تولیدکننده و معرفی و فروش آنها در وبسایت است. و همچنین تهیه تخصصی گلچینی از بهترین لوازم آنتیک و اشیاء قدیمی (برندهای قدیمی کارخانه ای) بر مبنای تعریف درست آنتیک است. گلچینی که باعث برانگیختگی حس نوستالژیک در بین علاقمندان خواهد شد. یکی از بخش های مهمی که در ایران آنتیک بطور جدی و مرجع گونه به آن پرداخته می شود، بخش کلکسیون یا مجموعه داری می باشد. بخش هایی نظیر سکه ، مدال یادبود ، اسکناس ، تمبر و غیره که بسیار جامع و متنوع اند. در ایران آنتیک جهت شناساندن فرهنگ و هنر به علاقمندان صنایع دستی ، تلاش کرده ایم با جذب افراد کارشناس اقدام به تولید مقالات اختصاصی و ارزنده نماییم تا دست ساخته های اصیل ایرانی مانند قلم زنی ، فیروزه کوبی ، میناکاری ، خاتم کاری ، رودوزی ها و بسیاری دیگر را به علاقمندان بشناسانیم. ایران آنتیک در آینده نزدیک بهترین مکان برای شناخت و خرید آنلاین صنایع دستی ، اشیاء قدیمی ، کلکسیون ، کتاب ، زیورآلات و... می باشد.