:: مزایده شماره ۸۴ :: اینجا ضربه بزنید

قوانین و شرایط استفاده

استفاده کاربران از کلیه خدمات ارائه شده در سایت ایران آنتیک (از جمله بخش حساب کاربری، تخفیف ها، پرسش و پاسخ، نقد و نظر، تصاویر و محصولات) منوط به قبول شرایط و ضوابط حاکم بر سایت ایران آنتیک می باشد. از این رو همه کاربران یا مشتریان در استفاده از تمام یا بخشی از آن امکانات، پذیرای شرایط و قوانین ذیل خواهند بود. و استفاده از سایت به منزله توافق ایشان با این ضوابط است.

بدیهی است قوانین و ضوابط مندرج ذیل جایگزین تمامی توافق نامه های قبلی خواهد بود.

 

ضوابط کلی

تمامی روش‌ها و قوائد اجرایی ایران آنتیک مطابق با قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک کشور است. و متعاقباَ کاربر یا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود است. در صورتی که هرگونه تغییری در قوانین مندرج، قوائد و نحوه خدمات ایران آنتیک در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده دائم شما از سایت ایران آنتیک به منزله پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف کاربر یا مشتری

کاربر یا مشتری به شخص یا شرکتی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ایران آنتیک اقدام نماید.

 

تماس الکترونیکی آنلاین

هنگامی که شما از خدمات ایران آنتیک استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ایران آنتیک ایمیل می‌فرستید، این تماس ها به صورت الکترونیکی و آنلاین انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوائد باشد، شما می‌پذیرید که ایران آنتیک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های آنلاین ایران آنتیک) به درخواست شما پاسخگو باشد.

 

سیاست‌های رعایت حریم خصوصی

ایران آنتیک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

همینطور ایران آنتیک متعهد می‌گردد تا حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع نماید و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، افزایش دهد. در واقع شما با استفاده از سایت ایران آنتیک، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات ایران آنتیک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. ایران آنتیک محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام نمایند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.iranantiq.com است. وب سایت ایران آنتیک هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.iranantiq.com ندارد. در برنامه‏‌های گفتگوی موبایلی همچون Telegram یا Whatsapp جهت برقراری ارتباط، کاربران تنها می‏‌توانند از شماره های ذکر شده در بخش تماس با ما در سایت استفاده کنند. ما با هیچ روش دیگری جز آدرس‏‌ها و شماره های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

 

نمایندگی

ایران آنتیک در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق وب‌سایت و دفتر مرکزی رسیدگی می‏‌گردد. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی با شماره تلفن 02188917942 اطلاع دهید.

 

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در ایران آنتیک مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق او است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در ایران آنتیک قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً بر اساس قیمت گذاری در بازار تعیین می گردد. ایران آنتیک همیشه تلاش داشته قیمت های خود را در سطح پایین تری از قیمت‌های بازار تعیین نماید و آنها را بروز نگه دارد. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، ایران آنتیک موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

 

رویه ثبت و رسیدگی سفارش

روز کاری به معنای روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، البته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است. کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری رسیدگی می گردد. سفارش‌های ثبت شده در روز تعطیل در اولین روز پس از تعطیلات رسیدگی می‌‏شوند.

ایران آنتیک برای کاربران یا مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت روز، امکان ثبت سفارش را فراهم کرده است.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ایران آنتیک به وسیله ارسال کد سفارش از طریق سامانه پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف رسیدگی قرار می‏‌گیرند. ایران آنتیک همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در ایران آنتیک به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ایران آنتیک محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین نماید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم ثبت سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل رسیدگی و تحویل نخواهد بود.

ایران آنتیک مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌پذیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏‌پذیری، رسیدگی و ارسال می‌‏شود. این حق برای ایران آنتیک محفوظ است تا به هر دلیلی مانند اتمام موجودی و بدون اطلاع قبلی، فروش کلیه و یا بخشی از محصولات خود را قطع نماید.

 

رویه استرداد کالا

فروشگاه ایران آنتیک در جهت رفاه مشتریان گرامی و ایجاد بستری امن و قابل اعتماد برای خرید کالا از وب سایت ایران آنتیک، شرایطی را برای باز پس فرستادن کالا در نظر گرفته است.

 

شرایط کلی استرداد کالا

1- کالای دریافتی مورد قبول مشتری نباشد (انطباق نداشتن کالا با جزئیات آن در سایت، معیوب بودن کالا و...)

2- غیر اصل بودن کالا (سکه و مدال)

3- آسیب دیدگی در زمان حمل

 

7 روز ضمانت ارجاع کالا (ویژه سایت ایران آنتیک) 

مشتری پس از دریافت کالا، بمدت 7 روز فرصت دارد تا کالای دریافتی را به هر دلیلی پس بفرستد. مشتری می تواند سریعاً مراتب را از طریق تلفن تماس 02188917942 اطلاع دهد و پس از هماهنگی کالا را مرجوع نماید. تنها هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود و پس از تایید بخش فروش، فروشگاه ایران آنتیک مبلغ سفارش یا کالا را به حساب مشتری واریز می کند.

لازم به ذکر است کاور منقش به آرم یا نشان ایران آنتیک نباید باز شود. در صورت باز شدن کاور سکه یا مدال با نشان «www.iranantiq.com» ضمانت ارجاع ایران آنتیک «کان لم یکن» می گردد و هیچ مسئولیتی پذیرفته نخواهد بود.

 

تضمین اصالت سکه یا مدال : بدون محدودیت زمانی (اختصاصی سایت ایران آنتیک)

اصالت سکه ها و مدال های سایت ایران آنتیک توسط کارشناسان مربوطه تایید گردیده است. اما هر زمان، کارشناس معتبری تشخیص بدهد سکه یا مدالی که مشتری از سایت ایران آنتیک دریافت کرده اصل نیست، (در شرایطی که کاور منقش به آرم ایران آنتیک باز نشده باشد) و این موضوع ثابت گردد. ایران آنتیک تمامی مسئولیت باز پس گیری کالا و تقبل ضرر احتمالی مشتری را بدون محدودیت زمانی می پذیرد.

 

آسیب دیدگی در زمان حمل

ایران آنتیک در بسته بندی کالا از لوازم ایمن، استاندارد و مورد تایید شرکت پست جمهوری اسلامی استفاده می کند تا کوچکترین آسیبی به کالا در هنگام حمل وارد نگردد. اما در صورتی که تغییر شکل، پاره شدگی و بازشدگی در بسته بندی کالا مشاهده نمودید، تاکید می شود به هیچ عنوان کالا را از مامور پست تحویل نگیرید. قطعاً هنگام حمل بسته دچار آسیب شده است و شرکت پست به عنوان امانت دار متحمل هرگونه خسارت وارده خواهد بود. لطفا پس از مشاهده این مورد سریعاَ با شماره تلفن 02188917942 تماس حاصل نمایید و مراتب را اطلاع دهید تا پیگیری های لازم صورت پذیرد.

 

پرسش و پاسخ، نقد و نظر، تماس‌ها، آگهی‌ها و سایر مطالب

سایت ایران آنتیک ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل ایران آنتیک نیستند و سایت ایران آنتیک هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت ایران آنتیک این لینک‏ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیمی باشد. سایت‏ هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های مختلف سایت ایران آنتیک لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از ایران آنتیک اداره می‌کنند، بنابراین سایت ایران آنتیک نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. در بخش آگهی ایران آنتیک، مسئولیت هر آگهی با آگهی دهنده می باشد و ایران آنتیک هیچگونه مسئولیت یا ضمانتی در قبال صحت آگهی را متقبل نمی‌شود. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت ایران آنتیک باشد، خود برعهده بگیرید.

کاربرانی که قصد ارسال پرسش یا نظر در سایت دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

با این حال، ایران آنتیک هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی ایران آنتیک درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

 • نظر کاربران باید مطلوب باشد.

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند:

   - قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول

   - کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید 

   - استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه

   - بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

 • با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از بخش پرسش و پاسخ سایت استفاده نمایید.
 • تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
 • کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود.
 • قسمت نظرات سایت، متفاوت با تالارهای گفتگو (فروم) می باشد، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت می باشد و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.
 • تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
 • کاربران سایت می توانند برای آگاهی از تغییرات قیمت از جدول تغییر قیمت در سایت استفاده نمایند، لذا کاربران به هیچ وجه نباید در بخش نظرات مبلغ "قیمت" را ثبت نمایند یا درباره قیمت اظهار نظر کنند.
 • از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف محصول در نظرات خود خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
 • "نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.
 • با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت های دیگر خودداری نمایند.
 • تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
 • کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.
 • ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید. 
 • لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران می باشد.
 • کاربران در نظر داشته باشند که ایران آنتیک، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می داند اما سایر ویرایش هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.

 

محتوا

در همه حال ایران آنتیک نهایت تلاش و دقت خود را در راستای ارائه صحیح تمامی خدمات خود می‏‌کند. و به همین منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و قابل استناد استفاده می‏‌کند. اما ایران آنتیک نمی تواند تضمین کند که توضیحات محصول و یا دیگر مطالبی که در سایت درج شده عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط ایران آنتیک دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب‏سایت ایران آنتیک هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. خدمات سایت همان‏گونه که باید باشد ارائه می‏‌شود و سایت ایران آنتیک تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

حق تکثیر (کپی رایت)

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ایران آنتیک، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ایران آنتیک جزئی از اموال و دارایی های ایران آنتیک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ایران آنتیک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ایران آنتیک محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ایران آنتیک و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ایران آنتیک است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏سایت ایران آنتیک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ایران آنتیک محفوظ است.

© کلیه محتویات مندرج در سایت ایران آنتیک شامل قانون حق تکثیر (کپی رایت) است و به واحد صنفی ایران آنتیک به شماره ثبت 0356470764 تعلق دارد.

 

حوادث غیر مترقبه

تمامی شرایط و قوانین مندرج فوق، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه، ایران آنتیک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

ایران آنتیک خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق روش های تماس ذکر شده با ما در میان بگذارید.