:: لیست هفتگی :: لیست جدید محصولات کلکسیونی شامل اسکناس در تاریخ 28 اردیبهشت 1401 به فروشگاه اضافه شد. جهت مشاهده یا خرید اینجا ضربه بزنید

:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ایران آنتیک (شماره 33)  «اینجا کلیک کنید»

لوازم شخصی

زیرگروه لوازم شخصی


درباره لوازم شخصی


حریم خصوصی ، بخشی از زندگی هر انسان است که هرگونه تصمیم گیری درباره آن منحصرا در اختیار اوست و مداخله و دسترسی دیگران به آن بدون اجازه وی مجاز نیست.
براساس نظر کارشناسان معیارهایی برای حریم خصوصی وجودد اردکه دو نوع شخصی و عرفی می باشد ؛ حریم عرفی به این معناست که شخص به طور عرفی آن را جزو حریم خصوصی خود می داند مانند فضای خانه. اما حریم در خصوص اشیا و وسایل ، شخصی می باشد.

هر شخصی در زندگی خود وسایلی کاملا شخصی دارد که به دلیل رعایت بهداشت شخص دیگری نباید از آن استفاده کند ؛ مانند شانه ، حوله ، چوب سیگار ، ریش تراش و ... . وسایل شخصی دیگری نیز هستند که جزو حریم شخصی فرد محسوب می شوند و فرد آن ها را مختص به خود می داند ؛ خواه آن وسیله پوشاک باشد ، خواه عینک و یا حتی جعبه سیگار!

حریم خصوصی ، قلمروی از زندگی هر فرد است که در آن فرد انتظار دارد کسی بدون اطلاع و رضایت وی به آن قلمرو دسترسی نداشته باشد.

حریم خصوصی یکی از بنیادی ترین و اساسی ترین حقوق بشر است که با شخصیت وی ارتباط مستقیم و تنگاتنگ دارد ؛ چه خوب است که حریم شخصی یکدیگر را رعایت کرده و با این کار برای خود و دیگران احترام قائل شویم.

لوازم شخصی

لوازم شخص آنتیک


تحقیق و گردآوری :

گروه کارشناسی ایران آنتیک

www.iranantiq.com


منبع

ايران آنتيک / www.iranantiq.com

کالاهای فروشگاه


لوگو ایران آنتیک کوتاه درباره ما
ایران آنتیک ، حامی فرهنگ و هنر
ایران آنتیک فروشگاه اینترنتی سکه ، اسکناس ، مدال ، صنایع دستی ، کتاب و غیره ... می باشد. تلاش ما در ایران آنتیک تهیه مستقیم صنایع دستی مرغوب و دارای اصالت ایرانی از هنرمندان تولیدکننده و معرفی و فروش آنها در وبسایت است. و همچنین تهیه تخصصی گلچینی از بهترین لوازم آنتیک و اشیاء قدیمی (برندهای قدیمی کارخانه ای) بر مبنای تعریف درست آنتیک است. گلچینی که باعث برانگیختگی حس نوستالژیک در بین علاقمندان خواهد شد. یکی از بخش های مهمی که در ایران آنتیک بطور جدی و مرجع گونه به آن پرداخته می شود، بخش کلکسیون یا مجموعه داری می باشد. بخش هایی نظیر سکه ، مدال یادبود ، اسکناس ، تمبر و غیره که بسیار جامع و متنوع اند. در ایران آنتیک جهت شناساندن فرهنگ و هنر به علاقمندان صنایع دستی ، تلاش کرده ایم با جذب افراد کارشناس اقدام به تولید مقالات اختصاصی و ارزنده نماییم تا دست ساخته های اصیل ایرانی مانند قلم زنی ، فیروزه کوبی ، میناکاری ، خاتم کاری ، رودوزی ها و بسیاری دیگر را به علاقمندان بشناسانیم. ایران آنتیک در آینده نزدیک بهترین مکان برای شناخت و خرید آنلاین صنایع دستی ، اشیاء قدیمی ، کلکسیون ، کتاب ، زیورآلات و... می باشد.