:: مزایده شماره ۸۴ :: اینجا ضربه بزنید

لوازم شخصی

زیرگروه لوازم شخصی


درباره لوازم شخصی


حریم خصوصی ، بخشی از زندگی هر انسان است که هرگونه تصمیم گیری درباره آن منحصرا در اختیار اوست و مداخله و دسترسی دیگران به آن بدون اجازه وی مجاز نیست.
براساس نظر کارشناسان معیارهایی برای حریم خصوصی وجودد اردکه دو نوع شخصی و عرفی می باشد ؛ حریم عرفی به این معناست که شخص به طور عرفی آن را جزو حریم خصوصی خود می داند مانند فضای خانه. اما حریم در خصوص اشیا و وسایل ، شخصی می باشد.

هر شخصی در زندگی خود وسایلی کاملا شخصی دارد که به دلیل رعایت بهداشت شخص دیگری نباید از آن استفاده کند ؛ مانند شانه ، حوله ، چوب سیگار ، ریش تراش و ... . وسایل شخصی دیگری نیز هستند که جزو حریم شخصی فرد محسوب می شوند و فرد آن ها را مختص به خود می داند ؛ خواه آن وسیله پوشاک باشد ، خواه عینک و یا حتی جعبه سیگار!

حریم خصوصی ، قلمروی از زندگی هر فرد است که در آن فرد انتظار دارد کسی بدون اطلاع و رضایت وی به آن قلمرو دسترسی نداشته باشد.

حریم خصوصی یکی از بنیادی ترین و اساسی ترین حقوق بشر است که با شخصیت وی ارتباط مستقیم و تنگاتنگ دارد ؛ چه خوب است که حریم شخصی یکدیگر را رعایت کرده و با این کار برای خود و دیگران احترام قائل شویم.

لوازم شخصی

لوازم شخص آنتیک


تحقیق و گردآوری :

گروه کارشناسی ایران آنتیک

www.iranantiq.com


منبع

ايران آنتيک / www.iranantiq.com

محصولات دسته: لوازم شخصی


قلیان مینیاتوری برنجی 000386
اتمام (فعلا موجود نیست)

لوگو ایران آنتیک کوتاه درباره ما
ایران آنتیک ، حامی فرهنگ و هنر
ایران آنتیک فروشگاه اینترنتی تخصصی و مرجع خرید سکه ، اسکناس ، مدال ، صنایع دستی ، کتاب و غیره ... می باشد. تلاش ما در ایران آنتیک عرضه مستقیم و بدون واسطه کالای کلکسیونی دارای اصالت ایرانی و خارجی از مجموعه داران کشور و معرفی و فروش آنها در این وبسایت است. و همچنین تهیه تخصصی گلچینی از بهترین لوازم آنتیک و اشیاء قدیمی (برندهای قدیمی کارخانه ای) بر مبنای تعریف درست آنتیک و همچنین صنایع دستی نفیس هنرمندان ایرانی است. گلچینی که باعث برانگیختگی حس نوستالژی در بین علاقمندان خواهد شد. یکی از بخش های مهمی که در ایران آنتیک بطور جدی و مرجع گونه به آن پرداخته می شود، بخش کلکسیونی یا مجموعه داری می باشد. بخش هایی نظیر سکه ایرانی ، مدال قدیمی ، اسکناس قدیمی ، تمبر قدیمی و غیره که بسیار جامع و متنوع اند. در ایران آنتیک جهت شناساندن فرهنگ و هنر به علاقمندان صنایع دستی ، تلاش شده با جذب افراد کارشناس اقدام به تولید مقالات اختصاصی و ارزنده نماییم تا دست ساخته های اصیل ایرانی مانند قلم زنی ، فیروزه کوبی ، میناکاری ، خاتم کاری ، رودوزی ها و بسیاری دیگر را به علاقمندان بشناسانیم. ایران آنتیک بهترین مکان برای شناخت و خرید آنلاین صنایع دستی نقره ، اشیاء گران قیمت کلکسیونی ، سکه قدیمی ، کتاب تاریخی و تخصصی ، زیورآلات و... می باشد.