امکان استفاده از «سانتیک» فراهم شد

اعلانات  4 نظر

به اطلاع مشتریان محترم می رساند؛

امکان استفاده از سانتیک برای همه کالاها فراهم شده است. میزان استفاده از سانتیک برای هر سفارش محدود بوده و مشتریان دارای سانتیک ، می توانند حداکثر 10 درصد مبلغ سفارش جدید خود را به وسیله سانتیک های بدست آمده از خریدهای قبلی خود ، پرداخت نمایند.

مشتریانی که تعداد سانتیک آنها به 10 درصد مبلغ سفارش نمی رسد نیز می توانند به میزان دارایی خود سانتیک مصرف کرده (حتی 1 سانتیک) و از مبلغ سفارش خود کسر نمایند و پس از اعمال آن اقدام به ثبت نهایی سفارش و پرداخت آنلاین مابقی مبلغ کنند.

نحوه اعمال سانتیک ها به سفارش

در صفحه «تکمیل خرید» بخشی بنام «خلاصه خرید» دیده می شود. در این قسمت دارایی سانتیک مشتری و حداکثر تعداد سانتیک قابل استفاده او قرار دارد. مشتری می تواند جهت اعمال سانتیک ، عدد مد نظر خود را در کادر مربوطه وارد کرده و  بزند. پس از کسر شدن مبلغ از جمع کل سفارش ، کاربر می تواند ادامه ثبت سفارش خود را انجام دهد.

هشتگ ها

نظر کاربران


avatar
۰ لایک
باسلام وخسته نباشید
ممنون از سایت ایران انتیک (سکه ها )
 
avatar
۱ لایک
بسیاربسیارعالی
سپاسگزار از زحمات شما
 
۲ لایک
سلام.
بسیار عالیست. پیشنهاد میکنم استفاده از سانتیک محدود به کالاهای خاص نباشد و ماکزیمم مقدار قابل استفاده توسط مشتری بصورت درصدی از مبلغ کالا در نظر گرفته شود.
ممنون از زحمات و دانشی که به عموم منتقل میکنید.

پاسخ:
جناب ناصحی ؛ بله ، همین اتفاق افتاده و مشتریان دارای سانتیک می توانند در تکمیل سفارش حداکثر 10 درصد از مبلغ کالا یا کالاها ، سانتیک خرج نمایند. و این مهم همه کالاهای فروشگاه را شامل می شود.
فقط باید توجه داشت که خرج کردن سانتیک خودکار انجام نمی شود و مشتری دارای سانتیک ، باید خود در قسمت مربوطه میزان سانتیک را وارد نماید.
باسپاس از توجه و عنایت جنابعالی
 
avatar
۲ لایک
بسیار عالی. انشالا که موفق و پیروز باشید دوستان عزیز
 
avatarنظر خود را ارسال کنید