:: لیست جدید 4 بهمن ::  اینجا ضربه بزنید

لیست محصولات خاص کلکسیونی

اعلانات  2 نظر

فروشگاه ایران آنتیک در نظر دارد در قالب لیست ماهانه ، محصولات خاص و تاپ را جهت فروش در سایت قرار دهد. از این رو اولین لیست به فروشندگی ایران آنتیک در تاریخ چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 20:00 به نمایش عموم در خواهد آمد و مشتریان می توانند پس از فعال شدن لیست محصولات را مشاهده و ثبت سفارش فرمایند.

محصولاتی که برای این دوره در نظر گرفته شده شامل سکه ها و مدال های دوره های مختلف معاصر می باشد که در حال حاضر در سایت ایران آنتیک موجود نمی باشد.

لازم به ذکر است ؛ پروسه ثبت سفارش فقط به صورت پرداخت آنلاین می باشد و ثبت سفارش تلفنی پذیرفته نمی شود ، و ثبت سفارش با روش پرداخت در زمانی دیگر نیز وجود ندارد و تعریف نشده است. در ایران آنتیک زمانی یک سفارش ثبت نهایی می شود و برای مشتری منظور خواهد شد که پرداخت آنلاین با موفقیت انجام شود، و کاربر به صفحه فرود سفارش منتقل و تایید پرداخت به همراه شماره سفارش و شماره پیگیری پرداخت برای مشتری پیامک گردد.

 

نظر کاربران

avatar
۴ لایک
لطفا قیمت ها نظارت بشه ، یعنی قیمت واقعی یه کالا گذاشته بشه مثلا یه مدال یادبود که ده گرم نقره داره رو چندین برابر قیمت واقعیش قیمت گذاری نشه یا توضیحات یک کالا واقعی باشه مثلا سکه ای که روکش نقره یا یه درصد کمش نقره هست نگین کاملا نقره،با سپاس
avatar
۲ لایک
درود
تبریک . با آرزوی توفیق روز افزون. فقط ای کاش گزینه پرداخت برای زمان دیگر فعال باشد . چرا که سرعت ثبت سفارش را کم میکند عملا برای خرید بعدی زمان از دست می رود .
avatarنظر خود را ارسال کنید