:: پیک اختصاصی :: اهل شهر تهرانی! محصول را درب منزل خود ببین و سپس پرداخت کن، اطلاعات بیشتر...

:: لیست جدید 8 فروردین ::  اینجا ضربه بزنید

فراخوان نمایشگاه «هنر و علم حرکت»

رویداد بیان دیدگاه

فراخوان شرکت در رویداد نمایشگاه بین المللی «هنر و علم حرکت» آغاز گردید.

به گزارش «ایران آنتیک» به نقل از میراث آریا مسعود نصرتی مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان با اعلام این خبر گفت : مفهوم «حرکت» از مباحث بنیادی چالش برانگیز در تاریخ علم و هنر بشری محسوب می شود و چنان گسترده و جهان شمول است که در تمامی گونه های علمی و هنری ردپایی عمیق دارد، فقدان بررسی این مفهوم در عرصه های وسیع به شکلی چشم گیر باعث شده است تا کاخ گلستان به همراهی دانشگاه بورگونی فرانسه، پژوهشگاه میراث فرهنگی و موزه سینما همایشی با عنوان «هنر و علم حرکت» در دی ماه سال 97 برگزار کند.

این رویداد با سه محور «هنر و علم حرکت در عکس های دوره قاجار»، «هنر و علم حرکت در حوزه سینما» و «هنر و علم حرکت در هنر معاصر» برگزار می شود و در نظر دارد تا مفهوم حرکت در علم و هنر از زاویه های مختلف به تصویر کشیده شود، به همین دلیل فراخوان دریافت آثار در رویداد بین المللی «هنر و علم حرکت در دوره معاصر» منتشر شده است.

علاقه مندان برای شرکت در این رویداد بین المللی می توانند آثار خود را تا پایان مهر به نشانی www.artsciencemovement@gmail.com ارسال کنند.

دریافت آثار تا آخر مهر ادامه دارد ، نتایج داوری آثار تا 15 آبان اعلام می شود و از آثار برگزیده در نمایشگاه «هنرعلم و حرکت در دوره معاصر» در مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان رونمایی می شود.


منبع : میراث آریا

نظر کاربران

avatarنظر خود را ارسال کنید