:: لیست جدید 11 بهمن ::  اینجا ضربه بزنید

:: مزایده جدید شماره 45 :: «اینجا ضربه بزنید»

برگزاری دومین نمایشگاه سراسری صنایع دستی ، زیلو و حصیر در یزد

رویداد بیان دیدگاه

نمایشگاه سراسری صنایع دستی و نمایشگاه تخصصی زیلو، حصیر و زیراندازهای سنتی در یزد

محمدرضا دهقان مهرجردی معاون صنایع دستی استان یزد از برگزاری یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و دومین نمایشگاه تخصصی زیلو ، حصیر و زیراندازهای سنتی در این استان خبر داد. وی در خصوص جزئیات این نمایشگاه چنین اظهار کرد : «با توجه به ثبت ملی شهرستان میبد به عنوان شهر زیلو و اقدامات انجام شده در راستای ثبت جهانی این هنرصنعت و حضور ارزیابان شورای جهانی صنایع دستی در استان به همین منظور، قرار شد امسال نیز دومین نمایشگاه تخصصی زیلو ، حصیر و زیراندازهای سنتی در کنار یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی برگزار شود.»

این نمایشگاه در راستای معرفی تولیدات صنایع دستی و فراهم کردن بستر مناسب به منظور ارائه محصولات متنوع برای همه اقشار جامعه 22 لغایت 26 آبان ماه 1397 از ساعت 16 الی 21:30 در محل دائمی نمایشگاه های استان یزد برگزار خواهد شد و پذیرای علاقه مندان به هنر صنایع دستی و نیز عموم مردم است.

از همه استان ها برای شرکت در این نمایشگاه دعوت شده تا بتوانند علاوه بر معرفی و عرضه محصولات صنایع دستی شاخص و بومی خود، با حضور در بخش تخصصی به معرفی محصولات خود در این حوزه نیز بپردازند. برای هر استان به ازای سهمیه ، دو غرفه رایگان به همراه اسکان برای بخش بازرگانی و تخصصی در نظر گرفته شده و همچنین برای هر شهر و روستای ملی و جهانی در حوزه صنایع دستی، غرفه و اسکان رایگان تدارک دیده شده است.

قرار است در این نمایشگاه به صورت تخصصی به معرفی زیلو، حصیر و زیراندازهای سنتی پرداخته شود.

مهرجردی ضمن اشاره به اینکه در این نمایشگاه کلیه محصولات صنایع دستی با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد، گفت : «برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی فرصت خوب و مناسبی برای معرفی تولیدات صنایع دستی است و میتواند بستر مناسبی به منظور ارائه محصولات متنوع برای همه اقشار جامعه فراهم کند.»

نشانی نمایشگاه: یزد ، کنار گذرگاه یزد ، جنب تقاطع یزد - کرمان - شیراز ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان یزد


منبع : میراث آریا

نظر کاربران

avatarنظر خود را ارسال کنید