:: لیست جدید 4 بهمن ::  اینجا ضربه بزنید

لیست کالاهای خاص کلکسیونی - سه شنبه 27 آذر 97

اعلانات بیان دیدگاه

فروشگاه ایران آنتیک در نظر دارد در قالب لیست ماهانه ، کالاهای خاص و تاپ خود را جهت فروش در سایت قرار دهد. از این رو دومین لیست جدید به فروشندگی ایران آنتیک در تاریخ سه‌شنبه 27 آذر 1397 ساعت 20:00 فعال خواهد شد و مشتریان می توانند پس از فعال شدن امکان خرید ، ثبت سفارش فرمایند.

سه شنبه ساعت 19:00 ، یک ساعت قبل از فعال شدن امکان خرید ، لیست جدید به نمایش عموم در خواهد آمد.

کالاهایی که برای این دوره در نظر گرفته شده شامل سکه ها و مدال های دوره های مختلف معاصر می باشد که در حال حاضر در سایت ایران آنتیک موجود نمی باشد.

لازم به ذکر است ؛ پروسه ثبت سفارش فقط به صورت پرداخت آنلاین است و ثبت سفارش تلفنی پذیرفته نمی شود. در ایران آنتیک زمانی یک سفارش ثبت نهایی می شود و برای مشتری منظور خواهد شد که پرداخت آنلاین با موفقیت انجام شود، و کاربر به صفحه فرود سفارش منتقل و تایید پرداخت به همراه شماره سفارش و شماره پیگیری پرداخت برای مشتری پیامک گردد.

توصیه های مهم :

  • لطفا پیش از ثبت نهایی سفارش ، اطلاعات کارت بانکی خود را آماده کنید تا کمترین زمان ممکن را در صفحه درگاه بانکی سپری نمایید. با بهینه سازی های انجام گرفته ، پروسه تکمیل خرید و بازگشت به فروشگاه سریع و روان انجام می شود.
  • لطفا هنگام تکمیل خرید از گزینه های رفرش ، رفتن به جلو ، و بازگشت به عقب  (refresh, forward , backward) جدا خودداری نمایید تا پروسه ثبت سفارش برای شما با اخلال روبرو نشود.

 

مشترکین VIP:

ثبت سفارش با روش پرداخت در زمانی دیگر (با مهلت پرداخت 15 دقیقه) برای اشتراک VIP تعریف شده است و فعال می باشد. به این ترتیب کاربران دارای اشتراک VIP می توانند با انتخاب این روش پرداخت، اول ثبت نهایی سفارش را انجام داده و پس از ایجاد سفارش می توانند مبلغ آن به صورت کارت به کارت و یا درگاه آنلاین ، پرداخت نمایند. در پرداخت های کارت به کارت نیاز به اعلام واریزی نمی باشد. اما اگر تاکید به اعلام آن دارید می توانید در صفحه جزئیات سفارشات ثبت شده گزینه اعلام واریزی را انتخاب و از طریق فرم مربوطه اعلام نمایید.

 

نظر کاربران

avatarنظر خود را ارسال کنید