:: لیست جدید 4 بهمن ::  اینجا ضربه بزنید

مزایده آنلاین ایران آنتیک

اعلانات  6 نظر

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند؛

سامانه مزایدات اختصاصی ایران آنتیک بطور رسمی آغار به کار می کند. این سامانه به کوشش بخش فنی «شرکت نوآوران کهن دستسازه» طراحی و پیاده سازی گردیده است. و برای اجرای این پروژه حدود 2 سال زمان صرف شده است. امیدواریم محاصل این پروژه مورد توجه کاربران و مشتریان محترم قرار گیرد.

اولین سری مزایده آنلاین ایران آنتیک با دو کالا آماده برگزاری شده است. این مزایده برای کالای «سکه 250 ریال 1375 (ضرب خارج از مرکز)» و «سکه 5 ریال 1370 - MS62» ترتیب داده شده است و از تاریخ 1 خرداد ماه 98 فعال می شود. و به مدت 1 روز ادامه خواهد داشت.

شرکت در مزایده

مشتریان می توانند جهت دریافت مجوز شرکت در مزایده ها ، از حساب کاربری خود درخواست ارسال نمایند.

دیدن قوانین مزایده

دیدن اشتراک VIP و VIP+

دیدن توضیحات مزایده

 

باسپاس
سیدمهدی موسوی
مدیریت ایران آنتیک

نظر کاربران

avatar
۰ لایک
با عرض سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز
طی عرایض چند روز گذشته دوستان من هم مثل اون دوست عزیز سوالم این است که چگونه میشود سکه یا اسکناس خود را در ایران آنتیک به فروش برسانیم؟
با تشکر فراوان
avatar
۰ لایک
اوکی با آرزوی موفقیت و شادی برای دست اندر کارآن این برنامه زیبا
avatar
۴ لایک
با درود و خسته نباشید خدمت شما
افراد چگونه می‌توانند کالای خود را برای فروش یا مزایده بگذارند
avatar
۱ لایک
باسلام. بسیار عالی و برازنده.
avatar
۲ لایک
درود بر شما
مزايده زمانى مزايده هست كه تبعيض وجود نداشته باشد اين عمل باعث عدم جذب مشتريان جديد ميشود چه بسا شخصى مثل بنده كه به دنبال سكه هاى ارور ميباشد ميتواند در اين مواقع باعث داغ شدن مزايده شود و به خاطر علاقه تا حد زيادى قيمت را بالا ببرد

پاسخ ایران آنتیک
جناب مسدد گرامی ، دو دلیل وجود دارد:
1. مشتری و مجموعه دار واقعی امکان شرکت در مزایده را داشته باشد.
2. جلوی پیشنهادات غیرواقعی و بدون پشتوانه گرفته شود و مزایده روند واقعی داشته باشد.
این موضوع را نمی توان تبعیض نامید. چون چهارچوب و اساسی است که برگزاری یک مزایده اصولی و درست نیازمند آن می باشد. شما فرض کنید فردی که استطاعت مالی ندارد بدون گذر از فیلتر و قوانین اجازه شرکت در مزایده را داشته باشد ، خب اگر ایشان برنده مزایده شود چه اتفاقی رخ می دهد؟ جواب معلوم است. عملا حضور او باعث اخلال در مزایده شده و دیگر پیشنهاد کنندگان تنها وقت خود را صرف رقابتی نادرست کرده اند. در مقابل افرادی که شناخته شده اند و توان معاملاتی خود را در خریدهایشان ثابت کرده اند و هدفمند خرید انجام میدهند به درستی می توانند طبق قوانین مزایده عمل نمایند.

اما برای موضوع مشتریان جدید نیز چاره اندیشیده شده است که در آینده به آن خواهیم پرداخت.
avatar
۱ لایک
با سلام
کاربر تا آخرین لحظه مزایده می‌تواند قیمت پیشنهادی خود را ثبت کند ؟ و یا نه تنها یک بار مجاز به ثبت قیمت است ؟ آیا کاربر از آخرین پیشنهاد مطلع میشود و امکان این را دارد که دوباره و چند باره قیمت خود را تغییر دهد؟

پاسخ ایران آنتیک
در حال آماده سازی راهنمای مزایده هستیم.
اما جهت پاسخ به سوالات جنابعالی، بله ، کاربر می تواند تا آخرین لحظه پیشنهاد را افزایش دهد اما نمی تواند آنرا کم کند. کاربر کافی است بالاترین پیشنهاد خود را ثبت نماید سیستم بطور خودکار برای او پیشنهاد بالاتر را خواهد داد. تمامی مراحل و تغییرات نیز هم در متن مزایده ثبت می شود قابل مشاهده است و هم از طریق ایمیل برای او ارسال می شود.
همچنین پیشنهادات لحظه آخری باعث افزایش زمان مزایده بین 5 الی 10 دقیقه خواهد شد.
avatarنظر خود را ارسال کنید