اشتراک های ایران آنتیک

اشتراک ها

اشتراک مزایده

اشتراک مزایده ، اشتراک مخصوص شرکت در مزایده ها می باشد. و در صورتی به مشتریان اهدا می شود که مشتری براساس معیارها و ملاک های از پیش تعیین شده (بر مبنای سیاست های داخلی ایران آنتیک) واجد شرایط شناخته شود. این اشتراک قابل خرید نمی باشد.

مشتریان دائمی ایران آنتیک می توانند در پنل کاربری خود از طریق گزینه «درخواست شرکت در مزایده» اقدام به ارسال درخواست نمایند.

 

اشتراک VIP

اشتراک VIP ایران آنتیک

وبسایت ایران آنتیک بسیاری از خدمات خود را بصورت رایگان در معرض دید کاربران خود قرار می دهد، اما خدمات و سرویس هایی در ایران آنتیک وجود دارد که نگهداری ، بروزرسانی و ارتقاء کیفی این خدمات هزینه های مالی به همراه دارد. بطور مثال کاتالوگ قیمت آنلاین ایران آنتیک فراتر از تولید یک کتاب یا کاتالوگ چاپی هزینه تولید ، نگهداری ، بروز رسانی و ارتقاء و بهبود کیفیت به همراه دارد. به همین دلیل، و برای حفظ کیفیت و رشد روز افزون خدمات نیاز به درآمد و تامین مالی داریم. از این رو ما خدمات حرفه ای و بروز خود را در قالب اشتراک VIP به متقاضیان ارائه می نماییم. این سیاست به ما برای نگهداری و رشد خدمات برخط و آنلاین ایران آنتیک کمک خواهد کرد و در مقابل کاربران نیز از امکانات و خدمات بیشتر و متنوع تری برخوردار خواهند شد.

چه سرویس هایی در ایران آنتیک با دریافت هزینه اشتراک ارائه می شود؟

سرویس قیمت های کاتالوگ (جداول قیمت ها)؛ در ایران آنتیک کاتالوگ آنلاین به صورت جداول تخصصی با درج حدود قیمت تهیه و تدارک دیده شده است. در حالت عادی مشاهده کاتالوگ ها و بعضی از قیمت ها درون جداول رایگان است اما برای دسترسی به همۀ قیمت ها کاربران می بایست اشتراک VIP تهیه نمایند. نکته مهم: کاتالوگ و قیمت های درون آن هیچ ارتباطی با فروشگاه های ایران آنتیک نداشته و تصاویر درون کاتالوگ ها به عنوان کالا و محصول ارائه نمی شود.

کاتالوگ آنلاین ایران آنتیک چیست و شامل چه مواردی می شود؟

این کاتالوگ بزرگ با تحقیق و تلاش مجموعه ایران آنتیک تهیه و آماده شده و در حال شکل گیری می باشد و هر روز بر وسعت آن اضافه می گردد. به جرعت می توان گفت این مجموعه کاملترین و کم نقص‌ترین کاتالوگ در ایران می باشد. از کاربران برای مشاهده این کاتالوگ هیچ مبلغی دریافت نمی شود و نیازی به تهیه اشتراک VIP ندارند. تنها عمده قیمت های درون جداول کاتالوگ ها است که نیازمند تهیه اشتراک است. فهرست کاتالوگ های ایران آنتیک به همراه قیمت به تفکیک موارد فعال شده و موارد در حال آماده سازی به شرح زیر است:

  • — کاتالوگ سکه ماشینی ایران
  • — کاتالوگ اسکناس ایران
  • — کاتالوگ سکه شاباش
  • — کاتالوگ تمبر ایران (بزودی - 60 درصد پیشرفت در پروژه)
  • — کاتالوگ سکه طلا ماشینی ایران (در حال آماده سازی)
  • کاتالوگ سکه خارجی به تفکیک کشور (در حال آماده سازی)
  • کاتالوگ اسکناس خارجی به تفکیک کشور (در حال آماده سازی)
  • — کاتالوگ مدال یادبود ایران (در آینده)
  • — کاتالوگ ژتون ایران (در آینده)

چرا برای دیدن جداول قیمت ها باید پول پرداخت (اشتراک VIP تهیه) کنیم؟

جداول قیمت ایران آنتیک بسیار وسیع و گسترده و در عین حال بسیار تخصصی است. ایجاد ، ارتقاء و بروز رسانی ، و حفظ این حجم بزرگ از اطلاعات و جداول برای ما هزینه های مالی زیادی دارد و همچنین نیازمند به نیروی انسانی متخصص می باشد و برای تامین این هزینه ها چاره ای جزء دریافت حق اشتراک نداریم.

همانطور که مطلع هستید مجموعه داران سکه ، اسکناس ، تمبر و ... برای تهیه کاتالوگ چاپی هرساله مبلغی را هزینه می کنند تا کاتالوگ با قیمت جدید تهیه نمایند. با این نیت که قیمت های جدید را ببیند. اما این کاتالوگ را نمی توانند همه جا به همراه داشته باشند و به سرعت به آن رجوع کنند. همچنین مبلغی که یک کاربر برای اشتراک VIP برای مشاهده کامل جداول قیمت در ایران آنتیک هزینه می کند به مراتب کمتر از کاتالوگ های چاپی معتبر می باشد.

سرویس قیمت کالاهای فروخته شده؛ مشاهده قیمت کالاهای فروخته شده به همراه تاریخ فروش آنها در ایران آنتیک نیازمند تهیه اشتراک VIP می باشد. دلیل قرار گرفتن این خدمت در قالب اشتراک VIP ، هزینه هایی است که حفظ و نگهداری اطلاعات کالاهای فروخته شده به ما تحمیل خواهد کرد.

سرویس جزئیات مزایدها؛ مزایده های خاصی که در ایران آنتیک برپا می شود، به طور عادی فقط دارای جزئیاتی از کالا مانند تصویر ، عنوان ، توضیحات و تاریخ آغاز مزایده می باشد. دسترسی به جزئیات بیشتر مزایدۀ در حال برگزاری و یا جزئیات مزایده پایان یافته مانند تاریخ پایان مزایده ، قیمت پایه ، تعداد پیشنهادات ، تعداد شرکت کنندگان ، مبلغ فروخته شده و... نیاز به تهیه اشتراک VIP خواهد داشت.

هزینه اشتراک VIP چقدر است؟

قیمت و هزینه تهیه اشتراک VIP در حال حاضر 150,000 تومان تعیین شده است که تا اطلاع ثانوی و بدلیل راه اندازی نشدن جداول قیمت همه بخش ها و کاتالوگ ها با تخفیف ویژه به قیمت 50,000 تومان بصورت سالیانه ارائه می شود.