مزایده آنلاین ایران آنتیک (شماره 13)

اعلانات  1 نظر

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند؛

سیزدهمین دوره مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک برگزار می گردد. این دوره مخصوص مجموعه داران سکه ، مدال و اسکناس خاص است و شامل 12 مزایده میباشد. و برگزاری مزایده ها از روز شنبه 1 شهریور ماه 99 ، راس ساعت 18:00 آغاز می شود و به مدت 26 الی 27 ساعت برای ثبت پیشنهاد قیمت از سوی مشتریانی که دارای «شرایط شرکت در مزایده*» هستند فعال می باشد.

جهت مشاهده مزایده ها به صفحه اختصاصی لیست مزایده‌ها مراجعه بفرمائید.

* شرایط شرکت در مزایده ها

مشتریان سایت می توانند جهت دریافت اشتراک مخصوص شرکت در مزایده ها ، از پنل کاربری خود یکبار فرم «درخواست شرکت در مزایده» را با مطالعه و قبول قوانین ارسال فرمایند.

* چرا کاربران عادی و VIP نمی توانند بدون ارسال این درخواست ، در مزایده ها شرکت کنند؟

- بدلیل اینکه مطالعه متن کامل قوانین مزایده و متعهد شدن به آن برای هر مشتری واجد شرایط الزامی می باشد.

* مشتری واجد شرایط به چه کسی گفته می شود؟

- کاربرانی که مشتری سایت نیستند اما مورد تایید و شناس مدیریت سایت هستند و همچنین کاربرانی که مشتری جدید هستند و حداقل یک خرید بالای 500 هزار تومان یا حداقل 2 خرید 300 هزار تومان و بیشتر دارند ، به عنوان مشتری واجد شرایط شرکت در مزایده شناخته می شوند و میتوانند «درخواست شرکت در مزایده» ها را از پنل کاربری خود ارسال نمایند.

دیدن قوانین مزایده

دیدن توضیحات مزایده

دیدن اشتراک VIP و مزایده

مزایده آنلاین

نظر کاربران

avatar
۰ لایک
با سلام و تشکر از سایت زیبای شما من یک سوال داشتم اینکه چطور میشه در سایت شما سکه هایی که از این سایت خریدیم در همین دوباره بفروشیم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

پاسخ:
میتوانید با هماهنگی به نشانی ما ارسال بفرمائید. پس از دریافت قیمت گذاری و قیمت خریدمان اعلام خواهد شد. در صورت توافق خرید انجام می شود. در غیر اینصورت بازگشت داده خواهد شد.
avatarنظر خود را ارسال کنید