مزایده آنلاین ایران آنتیک (شماره 22) + اطلاع رسانی

اعلانات  1 نظر

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند؛

بیست و دومین دوره مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک برگزار می گردد. این دوره مخصوص مجموعه داران سکه و مدال و نشان است و شامل 19 مزایده میباشد. و برگزاری مزایده ها از روز سه شنبه 1 تیر ماه 1400 ، راس ساعت 18:00 آغاز می شود و با توجه به مدت حداقل 26 الی 27 ساعت برای ثبت پیشنهاد قیمت از سوی مشتریانی که دارای «اشتراک مزایده*» هستند فعال می باشد.

اطلاع رسانی:

تایمر شمارنده، یک شمارشگر یا کانتر نمایشی سمت کاربر میباشد و زمان تقریبی پایان مزایده را با اتصال مستمر به سرور دریافت کرده و به کاربر نشان میدهد و کارکرد صحیح آن وابسته به اتصال پیوسته کاربر به اینترنت و روشن ماندن بی وقفه صفحه نمایش در صفحه مزایده میباشد. در صورتی که به هر دلیل صفحه نمایشگر موبایل خود را خاموش کردید یا به تَب دیگری رفتید ، پس از برگشت مجدد به صفحه مزایده ، صفحه را رفرش نمایید.

جهت مشاهده مزایده ها به صفحه اختصاصی لیست مزایده‌ها مراجعه بفرمائید.

* شرایط مزایده ها

مشتریان سایت می توانند جهت دریافت اشتراک مخصوص شرکت در مزایده ها ، از پنل کاربری خود یکبار فرم «درخواست شرکت در مزایده» را با مطالعه و قبول قوانین ارسال فرمایند.

* چرا کاربران عادی و VIP نمی توانند بدون ارسال این درخواست ، در مزایده ها شرکت کنند؟

- بدلیل اینکه مطالعه متن کامل قوانین مزایده و متعهد شدن به آن برای هر مشتری واجد شرایط الزامی می باشد.

* مشتری واجد شرایط به چه کسی گفته می شود؟

- کاربرانی که مشتری سایت نیستند اما مورد تایید و شناس مدیریت سایت هستند و همچنین کاربرانی که مشتری جدید هستند و قبلا در حساب خود حداقل یک خرید بالای 500 هزار تومان یا حداقل 2 خرید 300 هزار تومان و بیشتر دارند ، به عنوان مشتری واجد شرایط شرکت در مزایده شناخته می شوند و میتوانند «درخواست شرکت در مزایده» ها را از پنل کاربری خود ارسال نمایند.

دیدن قوانین مزایده

دیدن توضیحات مزایده

دیدن اشتراک VIP و مزایده

نظر کاربران

avatar
۱ لایک
درود
برای هیجان بیشتر مزایده و خاص نبودن آن
از سکه های سایت هم داخل مزایده قرار دهید و آیتم ها را زیاد کنید و فاصله زمانی آن را هم از یکماه به یکهفته تغییر دهید. مثلا جمعه هرهفته شروع مزایده باشد تا شنبه پایان مزایده.
avatarنظر خود را ارسال کنید