مزایده آنلاین ایران آنتیک (شماره 27) + معرفی ویژگی قیمت رزرو

اعلانات  1 نظر

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند؛

بیست و هفتمین دوره مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک برگزار می گردد. این دوره مخصوص مجموعه داران سکه است و شامل 17 مزایده میباشد. و برگزاری مزایده ها از روز دوشنبه 1 آذر ماه 1400 ، راس ساعت 18:00 آغاز می شود و به مدت 26 الی 27 ساعت برای ثبت پیشنهاد قیمت از سوی مشتریانی که دارای «اشتراک مزایده*» هستند فعال می باشد.

معرفی ویژگی قیمت رزرو:

قیمت رزرو یا ذخیره ، قیمتی است که به درخواست مالک کالا و با تایید گروه کارشناسی ایران آنتیک تعیین میشود. و تا زمانی که «مزایده به حد نصاب قیمت رزرو نرسد» برنده ای نخواهد داشت.
مزایده دارای قیمت رزرو ، از گزینه «قیمت رزرو: دارد» قابل تشخیص است.

جهت مشاهده مزایده ها به صفحه اختصاصی لیست مزایده‌ها مراجعه بفرمائید.

* شرایط شرکت در مزایده ها

مشتریان سایت می توانند جهت دریافت اشتراک مخصوص شرکت در مزایده ها ، از پنل کاربری خود یکبار فرم «درخواست شرکت در مزایده» را با مطالعه و قبول قوانین ارسال فرمایند.

* چرا کاربران عادی و VIP نمی توانند بدون ارسال این درخواست ، در مزایده ها شرکت کنند؟

- بدلیل اینکه مطالعه متن کامل قوانین مزایده و متعهد شدن به آن برای هر مشتری واجد شرایط الزامی می باشد.

* مشتری واجد شرایط به چه کسی گفته می شود؟

- کاربرانی که مشتری سایت نیستند اما مورد تایید و شناس مدیریت سایت هستند و همچنین کاربرانی که مشتری جدید هستند و قبلا در حساب خود حداقل یک خرید بالای 500 هزار تومان یا حداقل 2 خرید 300 هزار تومان و بیشتر دارند ، به عنوان مشتری واجد شرایط شرکت در مزایده شناخته می شوند و میتوانند «درخواست شرکت در مزایده» ها را از پنل کاربری خود ارسال نمایند.

دیدن قوانین مزایده

دیدن توضیحات مزایده

دیدن اشتراک VIP و مزایده

آیا جهت فروش مزایده ای کالا «اشتراک مزایده» نیاز است؟

خیر. اشتراک مزایده تنها برای شرکت کنندگان در مزایده است و کسی که کالا جهت مزایده به ایران آنتیک می سپارد نیازی به این اشتراک ندارد.

آیا هر فردی میتواند کالای کلکسیونی خود را برای مزایده به ایران آنتیک بسپارد؟

به زبان ساده باید بگوییم بله! هر فردی میتواند کالا به مزایده بگذارد. اما هر کالایی برای مزایده پذیرفته نمیشود. و کالا بایستی شرایط لازم (که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد) را داشته باشد. و فرد نیز بایستی شرایط حاکم بر مزایده را از پیش بپذیرد.

 

مزایده شماره 27 ایران آنتیک

هشتگ ها

نظر کاربران

avatar
۱ لایک
با سلام.با عرض ادب و احترام خدمت شما و همه دوستان . برخی از دوستان تصور میکنند که ثبت قیمت در ثانیه های آخر باعث برنده شدن شان میشود. در حالیکه سیستم برای پیشنهادات لحظه آخری 3 تا 5 دقیقه زمان اضافه میکند.و با این کار فقط زمان مزایده افزایش می یابد. به نظرم اگر قیمتی برای سکه ای در نظر دارید زودتر پیشنهاد دهید چون لحظه آخر هیچ کمکی به برنده شدن نمیکند
 
avatarنظر خود را ارسال کنید