:: لیست جدید ۲۶ شهریور ::  اینجا ضربه بزنید

:: مزایده جدید شماره ۶۱ :: اینجا ضربه بزنید

درباره ایران آنتیک

ایران آنتیک

معرفی

ایران آنتیک فروشگاه آنلاین محصولات کلکسیونی ، اشیاء قدیمی و آنتیک و صنایع دستی معاصر ایران است. «ایران آنتیک» در حقیقت علامت تجاری این واحد صنفی می باشد.

هدف

ایران آنتیک جهت دستیابی کاربران اینترنت کشور به سطح وسیعی از کالاهای فرهنگی و بومی ایران زمین ، اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی نموده و کلیه فعالیت های خود را به صورت سیستمیک به این وبسایت متمرکز نموده است. مدیران ایران آنتیک با نگاه و رویکردی جدید سعی در افزایش کیفیت خدمات ، ارائه کالای اصیل و مرغوب با مناسب سازی قیمت ها در این حوزه هستند.

مدیران ایران آنتیک ، فرهنگ سازی در حوزه مجموعه داری را از اهداف مهم خود می دانند. و برای تحقق این مهم نیز اقدامات بسیاری انجام گرفته است.

وجود ایران آنتیک به شما کمک میکند دور از هیاهوی بازار و نگرانی از حیله ها ، ترفندها و قیمت های غیر کارشناسی ، مجموعه خود را به مرور و با آرامش خاطر از طریق این وبسایت جمع آوری نمایید. چون ما سالهاست به جای شما دانش و مهارت و سبک درست را بکار گرفته ایم و در اختیار شما قرار می دهیم. پس شما بدون شک در ایران آنتیک یک مجموعه دار حرفه ای هستید.

امید است با تلاش روز افزون بتوانیم قدمی مثبت در این راه برداریم تا باعث آشنایی هر چه بیشتر افراد با فرهنگ مجموعه داری در ایران شویم.

چرا به ایران آنتیک اعتماد کنیم؟ چون هویت و صحت فعالیت ما مورد تایید است.

trustseal logo-ecunion

چرا ایران آنتیک؟ چون «ارسال رایگان» داریم

هر سفارشی که جمع کل آن بیش از 300 هزار تومان باشد ، شامل ارسال رایگان خواهد شد.

این پیشنهاد ممکن است شامل بعضی از گروه محصولات نشود. هنگام تکمیل خرید و ثبت سفارش از نحوه ارسال و هزینه آن در مرحله مربوطه و قبل از ثبت نهایی سفارش مطلع خواهید شد.

چرا ایران آنتیک؟ چون «تضمین مناسب‌ترین قیمت» می دهیم

ایران آنتیک تضمین مناسب‌ترین قیمت محصولات ارائه شده را دارد. ما همواره تلاش می کنیم تا با دریافت حداقل کارمزد فروش کالا ، حامی مصرف کننده نهایی باشیم. و همچنین سعی می کنیم واسطه ها را کنار زده و مستقیما کالای تولیدی هنرمندان ایرانی را با بهترین قیمت به مصرف کننده نهایی برسانیم.

چرا ایران آنتیک؟ چون «گارانتی بازگشت» کالا داریم

برای تضمین رضایت مشتریان، ایران آنتیک محصولات خود را با گارانتی 7 روزه بازگشت ارائه می کند. این گارانتی دارای شرایط و مقررات خاصی می باشد. جهت مشاهده شرایط و مقررات «گارانتی بازگشت کالا» اینجا را لمس کنید.

چرا ایران آنتیک؟ چون «گارانتی اصالت» کالا می دهیم

برای تضمین رضایت مشتریان کالای کلکسیونی و قدیمی ایران آنتیک، تمامی محصولات این گروه با گارانتی اصالت 7 روزه کالا ارائه می شود. اصالت این گروه کالایی توسط کارشناسان ایران آنتیک تایید گردیده است. اما هر زمان، کارشناس معتبری تشخیص بدهد کالایی که مشتری از ایران آنتیک دریافت کرده اصل نیست، و این موضوع توسط کارشناسان با بررسی دقیق تر ثابت گردد. فروشگاه ایران آنتیک تمامی مسئولیت باز پس گیری کالا و تقبل ضرر احتمالی مشتری را بدون محدودیت زمانی می پذیرد.

چرا ایران آنتیک؟ چون «گارانتی سلامت فیزیکی» کالا داریم

برای تضمین رضایت مشتریان، ایران آنتیک محصولات شکستنی خود را با گارانتی سلامت فیزیکی ارائه می کند. به این ترتیب کالایی که دچار نقص فیزیکی در هنگام حمل و نقل گردد، پس گرفته خواهد شد. این گارانتی دارای شرایط و مقررات خاصی می باشد. جهت مشاهده شرایط و مقررات «گارانتی سلامت فیزیکی» اینجا را لمس کنید.

راهنما: چگونه عضو شویم و خرید کنیم؟

پاسخ به پرسش های متداول