مزایده آنلاین ایران آنتیک (شماره 12)

اعلانات  1 نظر

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند؛

دوازدهمین دوره مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک برگزار می گردد. این دوره مخصوص مجموعه داران سکه است و تعداد 10 سکه برای مزایده انتخاب شده اند. و برگزاری مزایده ها از روز چهارشنبه 1 مرداد ماه 99 ، راس ساعت 18:00 آغاز می شود و به مدت 26 الی 27 ساعت برای ثبت پیشنهاد قیمت از سوی مشتریانی که دارای «شرایط شرکت در مزایده*» هستند فعال می باشد.

جهت مشاهده مزایده ها به صفحه اختصاصی لیست مزایده‌ها مراجعه بفرمائید.

* شرایط شرکت در مزایده ها

مشتریان سایت می توانند جهت دریافت اشتراک مخصوص شرکت در مزایده ها ، از پنل کاربری خود یکبار فرم «درخواست شرکت در مزایده» را با مطالعه و قبول قوانین ارسال فرمایند.

* چرا کاربران عادی و VIP نمی توانند بدون ارسال این درخواست ، در مزایده ها شرکت کنند؟

- بدلیل اینکه مطالعه متن کامل قوانین مزایده و متعهد شدن به آن برای هر مشتری واجد شرایط الزامی می باشد.

* مشتری واجد شرایط به چه کسی گفته می شود؟

- کاربرانی که مشتری سایت نیستند اما مورد تایید و شناس مدیریت سایت هستند و همچنین کاربرانی که مشتری جدید هستند و حداقل یک خرید بالای 500 هزار تومان یا حداقل 2 خرید 300 هزار تومان و بیشتر دارند ، به عنوان مشتری واجد شرایط شرکت در مزایده شناخته می شوند و میتوانند «درخواست شرکت در مزایده» ها را از پنل کاربری خود ارسال نمایند.

دیدن قوانین مزایده

دیدن توضیحات مزایده

دیدن اشتراک VIP و مزایده

مزایده شماره 12

نظر کاربران

avatar
۲ لایک
با سلام
تغییری در کالاهای مزایدات بدهید.
فاصله زمانی بین دو مزایده حدودا دو ماه و پروسه مزایده هم یک هفته طول میکشد با این حال کالاهای معمولی را در مزایدات نمی بینیم و عملا هم دنبال نمیکنیم.
کالاهای مزایده خیلی خاص هستند و اگر کالاهای غیر خاص هم در مزایده وارد کنید با اطمینان در جو مزایده به قیمت کمتر از فروشگاه فروخته نمی شوند.
avatarنظر خود را ارسال کنید