:: پیک اختصاصی ویژه شهر تهران :: اول ببینید و سپس پرداخت کنید!

:: لیست جدید ۵ اسفند :: اینجا ضربه بزنید

:: مزایده شماره ۸۳ :: اینجا ضربه بزنید

روش های پرداخت سفارشات

ایران آنتیک یک فروشگاه تماماً اینترنتی و بروز میباشد یعنی قیمت گذاری‌ها و موجودی‌ها دقیق و برمبنای سیستم یکپارچه وبسایت میباشد و در مراجعات حضوری نیز ملاک موجودی و قیمت‌ها وبسایت است.

ایران آنتیک برای رفاه حال مشتریان محترم از روش های متنوع پرداخت بهره می‌برد. روش های پرداخت ایران آنتیک به شرح زیر میباشد:

 

پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی

در حال حاضر پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانک سامان ، پارسیان و ملت در دسترس است و مشتریان گرامی با داشتن رمز پویا کارت های کلیه بانک ها میتوانند از این سه درگاه برای پرداخت تا سقف 5 میلیون تومان استفاده نمایند.

پرداخت کارت ب کارت و واریز به حساب و پایا

با پیشرفت گوشی های هوشمند و سیستم های بانکداری الکترونیک ، مشتریان گرامی از طریق همراه بانک خود میتوانند تا سقف 100 میلیون تومان بصورت روزانه تراکنش داشته باشند.

  • سقف واریز روزانه پایا: 1 میلیارد ریال
  • سقف واریز روزانه کارت ب کارت : 100 میلیون ریال
  • سقف روزانه واریزی با شماره شبا آنی : 100 میلیون ریال 

پرداخت در محل مشتری محدوده شهر تهران

پرداخت در محل مشتری با دستگاه پوز سیار تا سقف 50 میلیون تومان از هر کارت و تا سقف 100 میلیون تومان از هر کدملی امکانپذیر میباشد.

پرداخت در دفتر ایران آنتیک (خرید حضوری)

مشتریان گرامی شهر تهران با انتخاب مراجعه حضوری و روش پرداخت در دفتر ایران آنتیک در هنگام تکمیل خرید، پس از ثبت سفارش میتوانند با هماهنگی تلفنی یا دیگر راه های ارتباطی، جهت پرداخت و تحویل کالا در ساعات اداری حضورا به دفتر ایران آنتیک مراجعه فرمایند. دستگاه پوز در دفتر موجود میباشد.

پرداخت اقساطی بدون سود

در هنگام تکمیل خرید مشتریان میتوانند روش های پرداخت اقساطی فعال را انتخاب نمایند. اطلاعات بیشتر...