:: لیست جدید ۱۳ اسفند :: اینجا ضربه بزنید

:: مزایده شماره ۸۴ :: اینجا ضربه بزنید

اشتراک های ایران آنتیک

اشتراک های ایران آنتیک

در وب سایت ایران آنتیک خدمات و سرویس هایی وجود دارد که نگهداری ، بروزرسانی و ارتقاء کیفی این خدمات هزینه های مالی و انسانی زیادی به همراه دارد. بطور مثال کاتالوگ راهنمای قیمت ایران آنتیک فراتر از تولید یک کتاب یا کاتالوگ چاپی هزینه تولید ، نگهداری ، بروز رسانی و ارتقاء و بهبود کیفیت به همراه دارد. به همین دلیل، و برای حفظ کیفیت و رشد روز افزون خدمات نیاز به درآمد و تامین مالی داریم. از این رو ما خدمات حرفه ای و بروز خود را در قالب فروش اشتراک به متقاضیان ارائه می نماییم. این سیاست به ما برای نگهداری و رشد خدمات برخط و آنلاین ایران آنتیک کمک خواهد کرد و در مقابل کاربران نیز از امکانات و خدمات بیشتر و متنوع تری برخوردار خواهند شد.

مشتریانی که در 365 روز اخیر مجموعا بیش از مبلغ تعیین شده در حساب خود خرید داشته باشند بطور خودکار از این اشتراک ها نیز برخوردار میگردند. و نیازی به خرید یا تمدید هیچ اشتراکی ندارند. این خدمت «اشتراک یکساله نمیباشد» و روزانه محاسبه میشود.

 

چه سرویس هایی در ایران آنتیک با خرید اشتراک در دسترس است؟

مشاهده کامل قیمت در جداول کاتالوگ؛

کاتالوگ راهنمای قیمت ایران آنتیک که در ادامه به آن خواهیم پرداخت ، یک کتاب آنلاین است که در قسمت جداول آن سه یا چهار ستون کیفیت وجود دارد که در آن قیمت درج شده است. در حالت عادی مشاهده کاتالوگ و قسمتی از قیمت ها رایگان است. اما برای دسترسی به همۀ قیمت های هر بخش از کاتالوگ راهنمای قیمت، کاربران می بایست اشتراک مربوط به آن بخش را تهیه نمایند.

نکته مهم: کاتالوگ و قیمت های درون آن هیچ ارتباطی با فروشگاه ایران آنتیک نداشته و تصاویر درون کاتالوگ ها به عنوان کالا و محصول ارائه نمی شود.

کاتالوگ راهنمای قیمت ایران آنتیک چیست؟

کاتالوگ راهنمای قیمت ایران آنتیک در واقع یک کتاب آنلاین است که با هدف ایجاد دسترسی سریع و لحظه ای کاربران به کتابی بزرگ از هر نقطه و تنها با داشتن اینترنت و گوشی هوشمند است. این کاتالوگ با تحقیق و تلاش مجموعه ایران آنتیک تهیه و آماده شده و در حال شکل گیری می باشد و هر روز بر وسعت آن اضافه می گردد. به جرعت می توان گفت این مجموعه کاملترین و کم نقص‌ترین کاتالوگ در ایران می باشد. از کاربران برای مشاهده این کاتالوگ هیچ مبلغی دریافت نمی شود و نیازی به تهیه اشتراک ندارند. اما برای مشاهده همه قیمت های درون جداول هر بخش نیازمند تهیه اشتراک هستید. فهرست بخش های کاتالوگ های کتاب ایران آنتیک به شرح زیر است:

  • — کاتالوگ سکه ماشینی ایرانی (بروزرسانی قیمت 2 مرتبه در سال) خرید اشتراک
  • — کاتالوگ اسکناس ایرانی (بروزرسانی قیمت 2 مرتبه در سال) خرید اشتراک
  • — کاتالوگ سکه شاباش (بروزرسانی قیمت 2 مرتبه در سال) خرید اشتراک
  • — کاتالوگ سکه طلا ماشینی ایران (بروزرسانی قیمت براساس تورم) خرید اشتراک
  • — کاتالوگ سکه خارجی (بروزرسانی قیمت براساس تورم) خرید اشتراک

 

چرا برای دیدن جداول قیمت ها باید پول پرداخت (اشتراک تهیه) کنیم؟

جداول قیمت ایران آنتیک بسیار وسیع و گسترده و در عین حال بسیار تخصصی است. ایجاد ، ارتقاء و بروز رسانی ، و حفظ این حجم بزرگ از اطلاعات و جداول برای ما هزینه های زیادی دارد و همچنین نیازمند به نیروی انسانی متخصص می باشد و برای تامین این هزینه ها چاره ای جزء دریافت حق اشتراک نداریم.

همانطور که مطلع هستید مجموعه داران سکه ، اسکناس ، تمبر و ... برای تهیه کاتالوگ و کتاب چاپی هر ساله مبلغی را هزینه می کنند تا کاتالوگ چاپی با قیمت جدید تهیه نمایند. با این نیت که قیمت های جدید را ببیند. اما این کاتالوگ را نمی توانند همه جا به همراه داشته باشند و به سرعت به آن رجوع کنند. و پس مدتی قیمت درج شده درون این کتاب ها با تورم بی اعتبار میگردد.

مشاهده قیمت کالاهای فروخته شده؛ مشاهده قیمت کالاهای فروخته شده به همراه تاریخ فروش آنها در ایران آنتیک نیازمند تهیه اشتراک نمی باشد. اما مشاهده قیمت کالای فروخته شده برای اشتراک ویژه باز می باشد.

مشاهده جزئیات مزایدها؛ مزایده هایی که در ایران آنتیک برپا می شود، به طور عادی فقط دارای جزئیاتی از کالا مانند تصویر ، عنوان ، توضیحات و تاریخ آغاز مزایده می باشد. دسترسی به جزئیات بیشتر مزایدۀ در حال برگزاری و یا جزئیات مزایده پایان یافته مانند تاریخ پایان مزایده ، قیمت پایه ، تعداد پیشنهادات ، تعداد شرکت کنندگان ، مبلغ فروخته شده و... نیاز به اشتراک مزایده و اشتراک ویژه خواهد داشت.

قیمت اشتراک ها چقدر است؟

تا اطلاع ثانوی و بدلیل تغییرات در ساختار و سیاست اشتراک دهی ... تنها فروش پکیج کامل اشتراک کاتالوگ (اشتراک ویژه) داریم.

مشتریانی که در 365 روز اخیر مجموعا بیش از مبلغ تعیین شده در حساب خود خرید نمایند بطور خودکار از اشتراک ها نیز برخوردار میگردند. و نیازی به خرید یا تمدید هیچ اشتراکی ندارند. این خدمت «اشتراک یکساله نمیباشد» و محاسبه آن روزانه است.