روش های ارسال سفارشات

ایران آنتیک با تجربه موفق 12 ساله خود در زمینه فروش اینترنتی ، بهترین روش های ارسال را انتخاب و مورد استفاده قرار میدهد.

ما در ایران آنتیک علاوه بر توجه به روش ارسال ، سرعت در پردازش سفارش را اولویت خود میدانیم و ساز و کاری آماده کرده ایم تا سفارشات بلادرنگ و در ساعات کاری به سرعت پردازش و آماده ارسال شوند.

روش های ارسال سفارشات در ایران آنتیک به شرح زیر میباشد.

پست پیشتاز به سراسر کشور

هزینه و مدت زمان تحویل پیشتاز با توجه به شهر محل سکونت و فاصله آن از شهر تهران متغیر میباشد و در هنگام تکمیل نهایی خرید مشخص میشود. اما جهت سهولت شما در انتخاب این روش میانگین هزینه ارسال 30 الی 40 هزار تومان (نرخ 1402) و مدت زمان تحویل بین 1 الی 3 روز کاری میباشد. توجه: کالاهای سنگین و حجیم هزینه بیشتری خواهند داشت.

این روش ارسال برای خرید بالای 2 میلیون تومان رایگان است. (نرخ 1402)

پست ویژه به سراسر کشور

این روش نسبت به روش ارسال پیشتاز بسیار سریعتر و امنتر است. روش پست ویژه توسط کاربر قابل انتخاب نمیباشد. و به صلاحدید سایت با توجه به پشتیبانی شهر مقصد و گرانبها بودن سفارش انتخاب میگردد. مشتری برای این سفارش هزینه مازادی بالغ بر پست پیشتاز پرداخت نخواهد کرد.

پیک اختصاصی محدوده شهر تهران

پیک ایران آنتیک در برخی مناطق شهرداری تهران ارسال دارد. همچنین امکان پرداخت در محل با دستگاه کارتخوان برای ارسال پیکی نیز فراهم است.

سفارشات ثبت شده تا پیش از 12 ظهر همانروز و سفارشات پس از آن در روز کاری بعد ارسال خواهد شد.

هزینه پیک با توجه به مسافت بین 39 الی 85 هزار تومان متغیر میباشد. سفارشات بالای 2 میلیون تومان رایگان تحویل خواهند شد. (نرخ 1402)

توجه: مشتریانی که اولین خریدشان است ، سقف سفارش تحویل در محل حداکثر 2 میلیون تومان مجاز است.

تیپاکس ویژه شهر تهران

سفارشاتی که خارج از محدوده پیک ایران آنتیک باشد با هماهنگی مشتری از طریق تیپاکس ارسال خواهد شد.