:: لیست هفتگی :: لیست جدید محصولات کلکسیونی شامل اسکناس در تاریخ 28 اردیبهشت 1401 به فروشگاه اضافه شد. جهت مشاهده یا خرید اینجا ضربه بزنید

:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ایران آنتیک (شماره 33)  «اینجا کلیک کنید»

چرا ایران آنتیک؟

چرا ایران آنتیک؟ چون قابل اعتمادیم

 

 

چرا ایران آنتیک؟ چون «ارسال رایگان» داریم

هر سفارشی که جمع کل آن بیش از 500 هزار تومان باشد ، شامل ارسال رایگان خواهد شد.

این پیشنهاد ممکن است شامل بعضی از گروه محصولات نشود. هنگام تکمیل خرید و ثبت سفارش از نحوه ارسال و هزینه آن در مرحله مربوطه و قبل از ثبت نهایی سفارش مطلع خواهید شد.

 

چرا ایران آنتیک؟ چون «تضمین مناسب‌ترین قیمت» می دهیم

ایران آنتیک تضمین مناسب‌ترین قیمت محصولات ارائه شده را دارد. ما همواره تلاش می کنیم تا با دریافت حداقل کارمزد فروش کالا ، حامی مصرف کننده نهایی باشیم. و همچنین سعی می کنیم واسطه ها را کنار زده و مستقیما کالای تولیدی هنرمندان ایرانی را با بهترین قیمت به مصرف کننده نهایی برسانیم.

 

چرا ایران آنتیک؟ چون «گارانتی بازگشت» کالا داریم

برای تضمین رضایت مشتریان، ایران آنتیک محصولات خود را با گارانتی 7 روزه بازگشت ارائه می کند. این گارانتی دارای شرایط و مقررات خاصی می باشد. جهت مشاهده شرایط و مقررات «گارانتی بازگشت کالا» اینجا را لمس کنید.

 

چرا ایران آنتیک؟ چون «گارانتی اصالت» کالا می دهیم

برای تضمین رضایت مشتریان کالای کلکسیونی و قدیمی ایران آنتیک، تمامی محصولات این گروه با گارانتی اصالت مادام العمر ارائه می شود. اصالت این گروه کالایی توسط کارشناسان ایران آنتیک تایید گردیده است. اما هر زمان، کارشناس معتبری تشخیص بدهد کالایی که مشتری از ایران آنتیک دریافت کرده اصل نیست، و این موضوع توسط کارشناسان با بررسی دقیق تر ثابت گردد. فروشگاه ایران آنتیک تمامی مسئولیت باز پس گیری کالا و تقبل ضرر احتمالی مشتری را بدون محدودیت زمانی می پذیرد.

 

چرا ایران آنتیک؟ چون «گارانتی سلامت فیزیکی» کالا داریم

برای تضمین رضایت مشتریان، ایران آنتیک محصولات شکستنی خود را با گارانتی سلامت فیزیکی ارائه می کند. به این ترتیب کالایی که دچار نقص فیزیکی در هنگام حمل و نقل گردد، پس گرفته خواهد شد. این گارانتی دارای شرایط و مقررات خاصی می باشد. جهت مشاهده شرایط و مقررات «گارانتی سلامت فیزیکی» اینجا را لمس کنید.