:: لیست هفتگی :: لیست جدید محصولات کلکسیونی شامل سکه ، اسکناس و مدال یادبود در تاریخ 15 مرداد 1401 به فروشگاه اضافه شد. جهت مشاهده یا خرید اینجا ضربه بزنید

فرهنگنامه دانستنیهای روز جلد 7 (چوب پنبه تا دلتا)


دسته بندی: فرهنگی

000794
50,000 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

فرهنگنامه دانستنیهای روز جلد 7 (چوب پنبه تا دلتا)

مجموعه ی حاضر چکیده میراث فرهنگ بشری را به زبان ساده و صورت خوب به هر آنکس _ خاصه جوانان _ که درصدد کسب فرهنگ باشد عرضه میکند. این وظیفه کلی و اساسی چنین کتابی است.

در "فرهنگنامه" حاضر از جهت رعایت اسلوب و صحت و روشنی و ایجاز و سادگی مطلب کوشش کافی به کار رفته است. "فرهنگنامه" در حقیقت مصداق بالاتری است از همان چیزی که در حد پایین به نام "دایره المعارف اطلاعات عمومی" معروف شده است.

دراین کتاب توضیحاتی در باب موضوعات مختلف چون:

چوب سنگ شده، چین، چینچیلا، حشرات، حلزونها، حواریون عیسی، خانه های قایقی، خدایان رومی، خرگوشها، خشت و آجر، خط بین المللی زمان، خلیج مکزیک، خورشید، خیزران، داد و ستد، تنگه داردانل، دارو های بیهوشی، داکوتای جنوبی، داگرئوتیپ، داموکلس، درخت نان زنجبیلی، دگمه، دلتا و... با بیانی ساده داده شده که باعث افزایش اطلاعات عمومی میشود.

فرهنگنامه دانستنیهای روز جلد 7 (چوب پنبه تا دلتا)
برتا موریس پارکر
رضا اقصی
شرکت سهامی کتابهای جیبی
اول
1346
وزیری (B5)
شرکت سهامی افست
708
نخودی ، کاهی
رنگی

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید