:: لیست هفتگی :: لیست جدید محصولات کلکسیونی شامل سکه ، اسکناس و مدال یادبود در تاریخ 15 مرداد 1401 به فروشگاه اضافه شد. جهت مشاهده یا خرید اینجا ضربه بزنید

فرهنگنامه دانستنیهای روز جلد 15 (نارگیل تا وین)


دسته بندی: فرهنگی

000802
50,000 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

فرهنگنامه دانستنیهای روز جلد 15 (نارگیل تا وین)

مجموعه ی حاضر چکیده میراث فرهنگ بشری را به زبان ساده و صورت خوب به هر آنکس _ خاصه جوانان _ که درصدد کسب فرهنگ باشد عرضه میکند. این وظیفه کلی و اساسی چنین کتابی است.

در "فرهنگنامه" حاضر از جهت رعایت اسلوب و صحت و روشنی و ایجاز و سادگی مطلب کوشش کافی به کار رفته است. "فرهنگنامه" در حقیقت مصداق بالاتری است از همان چیزی که در حد پایین به نام "دایره المعارف اطلاعات عمومی" معروف شده است.

دراین کتاب توضیحاتی در باب موضوعات مختلف چون:

نازیها، ناقوس آزادی، نایتینگل فلارنس، نبراسکا، نجوم، نژادهای انسان، نشانهای افتخار، نقره، نمایش یا تئاتر، نوادا، نور، نیتروژن، نیروی مرکز گریز، نیو انگلند، نیویورک سیتی، واشینکتن، والها، وایومینگ، وخشگاه، ورمانت، ویرجینیا، ویسکانسین، ویکتوریا، ویلیام فاتح و... با بیانی ساده داده شده که باعث افزایش اطلاعات عمومی میشود.

فرهنگنامه دانستنیهای روز جلد 15 (نارگیل تا وین)
برتا موریس پارکر
رضا اقصی
شرکت سهامی کتابهای جیبی
اول
1346
وزیری (B5)
شرکت سهامی افست
1528
نخودی ، کاهی
رنگی

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید