:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک (شماره 29) ، جمعه 1 بهمن 1400 راس ساعت 18:00 شروع خواهد شد. جهت اطلاع بیشتر و مشاهده محصولات مزایده ای «اینجا کلیک کنید»

کتاب زرین

Golden book

دسته بندی: جواهر شناسی

000922
35,000 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب زرین

کتاب زرین

آموزش جامع طلا و جواهر سازی

شما در این کتاب با اصول و مبانی طلا و جواهر سازی به صورت علمی آشنا شده و از نکته هایی آگاه می شوید که نیاز هر زرگر و جواهر سازی است که می خواهد به خوبی این هنر را بیاموزد و دانش حرفه ای خود را افزایش دهد.

در تمامی شاخه های علم و صنعت و هنر نسیت به گذشته، شاهد رشد بسیاری هم از جنبه کیفی و هم از جنبه کمی هستیم. دیگر دوره انتقال دانش و فن به روش سینه به سینه و استاد، شاگردی سپری شده است. دنیای امروزی شتابان به سوی تخصصی شدن در شاخه های مختلف دانش بشری به پیش می رود. این روند در کشور ما به کندی جریان دارد و ما هنوز به طور کامل از این پیله بیرون نیامده، تا پا در جاده بلوغ بگذاریم. به دلیل گسترده گی و حجم زیاد اطلاعات در هر بخش، دیگر نمی توان و نباید انتظار ظهور افراد همه فن حریف را داشت. نیاز بازار کار به افرادی است که مهارت ها و دانش پایه را کسب کرده و با انتخاب یک یا چند گرایش مرتبط، در آنها متخصص شوند. در این بین گروه معدودی هستند که از توان ذاتی یا اکتسابی بیشتری بر خوردارند که به آنها اجازه می دهد بر حوزه های بیشتری از هر رشته تسلط و احاطه پیدا کنند. آن ها در صورت افزایش پیوسته دانش و مهارت و به روز شدن و در صورت داشتن احساس مسئولیت، می توانند اثرهای مثبتی در این حوزه بجا بگذارند.

کتاب زرین
کاملا نو
سعید واجه زاده
پازینه
اول
1391
2000
وزیری (B5)
فارابی
فارابی
142
سپید تحریر
سیاه سفید ، قسمتی رنگی
978-600-180-036-8
2739746
150,000 ریال

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید