:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک (شماره 29) ، جمعه 1 بهمن 1400 راس ساعت 18:00 شروع خواهد شد. جهت اطلاع بیشتر و مشاهده محصولات مزایده ای «اینجا کلیک کنید»

کتاب زندگانی حضرت علی علیه السلام

the life of Imam Ali (as) book

دسته بندی: تاریخ

000941
۱ سانتیک
80,000 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب زندگانی حضرت علی علیه السلام

زندگانی حضرت علی علیه السلام

زندگانی علی (ع) در تاریخ بشر بهترین نمونه شجاعت و جوانمردی و مهربانی و از خود گذشتگی است، سراسر این زندگی مملو از فداکاری و اعمالی است که بشر بی اختیار در برابر آنها سر فرود آورده و بعظمت و شخصیت این جوانمرد اسلام ایمان میاورد شرح حال و وصف وقایع زندگانی اینگونه اشخاص برای ایجاد روح شجاعت و فداکاری در ملل و اقوامی که احتیاج به نهضتهای اصلاحی دارند بهترین سر مشق میباشد و درس پرستش مرام و جانفشانی در راه عقیده و استوار بودن در برابر حوادث را بجوانان نشان میدهد و برنامه حیات حقیقی آنها را، آن حیاتی که جامعه را زنده و جاوید میکند و در مسیر تنازع بقا راهی برایش باز مینماید، به دست آن ها میدهد.

در تاریخ نهضتهای بشر نهضت اسلامی مقدس ترین آنها است علی (ع) از پیشوایان بزرگ آن بوده و تاریخ اسلام که درخشان ترین صفحات تاریخ بشر را تشکیل میدهد خدمات و اعمال عظیمی از دومین مرد اسلام در بردارد که دوست و دشمن را بعظمت آنها معترف ساخته است.

کتاب زندگانی حضرت علی علیه السلام
استفاده شده (دسته دوم)
محمد علی خلیلی
شرکت نسبی ابقال و شرکا
سوم
2000
وزیری (B5)
اقبال
504
سپید تحریر
تک رنگ (سیاه و سفید)
300 ریال

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید