:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک (شماره 29) ، جمعه 1 بهمن 1400 راس ساعت 18:00 شروع خواهد شد. جهت اطلاع بیشتر و مشاهده محصولات مزایده ای «اینجا کلیک کنید»

کتاب از نادر تا کودتای رضاخان میرپنج

from the Nader until the Reza Khan Coup book

دسته بندی: تاریخ

000942
مشاهده قیمت اشتراک VIP
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب از نادر تا کودتای رضاخان میرپنج

از نادر تا کودتای رضاخان میرپنج

تاریخ هر ملتی، همواره هویت آن ملت را میسازد. ملتی که تاریخ ندارد هویت ندارد. و در یقیین این هویت همواره این شخصیت ها - چه مثبت و چه منفی - بوده اند که سهم فراوان داشته اند. در تاریخ گذشته ایران، شاهان به عنوان مشخص ترین چهره ها در تعیین هویت و رقم زدن سر نوشت ادوار تاریخی، نقش بسیار حیاتی داشته اند - بگذریم که این نقش در تمامیت فرد گاه مثبت و گاه منفی بوده است. اما طبیعی است که مطالعه و تحقیق در اندازه و اهمیت این سهم برای نسل امروز جایگاه ویژه خود را دارد. زیرا با بررسی و تحقیق ریشه های فرهنگی و سیاسی و اجتماعی ظهور و سقوط شاهان می توان در ارزیابی هر چه دقیقتر نسل های گذشته و دست آوردهای آنان کوشید.

کتاب حاضر، علیرغم حجم کوچک خود، از همین دیدگاه بدقت به بررسی دوران سلطنت نادر تا کودتای رضاخان می پردازد و در عین حال به ریشه های اجتماعی و سیاسی این دوران پر از فراز و نشیب اشارت دارد. امید است که خوانندگان را مفید فایده افتد.

کتاب از نادر تا کودتای رضاخان میرپنج
استفاده شده (در حد نو)
علی اصغر شمیم
موسسه انتشارات مدبر
چهارم
1375
5500
رقعی (A5)
احمدی
368
سپید تحریر
تک رنگ (سیاه و سفید)
964-90492-1-5
8,000 ریال

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید