:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک (شماره 29) ، جمعه 1 بهمن 1400 راس ساعت 18:00 شروع خواهد شد. جهت اطلاع بیشتر و مشاهده محصولات مزایده ای «اینجا کلیک کنید»

کتاب مکتوب

Written book

دسته بندی: تاریخ

000943
۱ سانتیک
105,000 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب مکتوب

مکتوب

پس از قضایای معروف به شهریور 20 و دگرگون شدن اوضاع ایران و اشغال وطن ما وسیله قشون خارجی، بطوری رشته امور اداری و سیاسی و اجتماعی ما از هم گسیخته شد که به اصطلاح (سگ صاحبش را نمیشناخت) طبیعتا در چین وضعی هر مدیری بر حسب میل و سلیقه یا مصلحت شخصی خود تصمیم میگرفت و سازی به سوز دل خود مینواخت.

من با علاقه و ایمانی که همیشه نسبت به فکر و عواطف تمام بشر های سالم - بخصوص هموطنانم - داشته ام بزودی در برخورد با تصمیمات غلط و مضر مدیران، نکته فوق العاده مهمی را دریافتم. آن نکته فوق العاده مهم این بود که دیدم اغلب کسانی که آن تصمیمات را میگیرند و رویه غلط و خسارت آور خود را هر روز به نحوی بر مردم مظلوم ما تحمیل میکنند، ضرر تصمیماتشان بیشتر ناشی از نادانیست تا از بدجنسی. یعنی (بخلاف عقیده عامه، من معتقد شدم با اینکه) وزیران و مدیران ماغالبا بعلت غرور یا نادانی یا فرصت کم یا بعلت راهنمائی های غلط اطرافیان است که دستورات مضر صادر میکنند، نه بعلت خبث طینت یا پول پرستی. این فکر بیشتر به این جهت در من قوت گرفت که دیدم هر وقت واقعیت مساله ای را سر فرصت می سنجم و موفق می شوم آنرا با بی نظری به مدیر مسئولی درست و حسابی بفهمانم، در نود درصد اوقات در تصمیمات غلط خود تجدید نظر میکند.

کتاب مکتوب
استفاده شده (دسته دوم)
خواجه نوری
انتشارات جاویدان
اول
2536
وزیری (B5)
436
سپید تحریر
تک رنگ (سیاه و سفید)

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید