(امتیاز 5.00 توسط 1 نظر)

کاور نگهداری سکه سایز 22.5 میلیمتر - ساخت آلمان

cardboard coin holder size 22.5mm matrix

مشخصات محصول

  • رنگ: سفید
  • سازنده: Lighthouse
  • محل تولید: آلمان

002301
کاور
1,400 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

حداقل تعداد 5 عدد

کاور نگهداری سکه سایز 22.5 میلیمتر - ساخت آلمان

کاور نگهداری سکه چسب دار - ساخت آلمان مارک : Lighthouse

این کاور در اندازه 5x5 سانتیمتر میباشد و حداکثر سایز قرار گیری سکه در آن 22.5 میلیمتر است. مواد تشکیل دهنده آن کاغذ مقوایی سفید و سلفون مرغوب به همراه چسب است.

مزایا

  • کیفیت ساخت بالا
  • چسب قوی
  • بی نیاز از منگنه

معایب

  • قیمت بالا

 

کاور نگهداری سکه سایز 22.5 میلیمتر - ساخت آلمان

5 در 5 سانتیمتر
2 گرم
کاغذ مقوایی
سلفون
سفید
Lighthouse
آلمان
avatar
۰ لایک
سلام چند سوال داشتم
1-از کجا میشه فهمید که جنس کاوری که در اختیار داریم خوب است؟ اینکه اصلا سلفون است یا نایلون و آیا سکه را خراب می‌کند یا نه. راهی برای فهمیدن هست؟ روی کاور هیچ آرمی نیست و احتمالا ایرانی است
2-اگر روی یک سمت کاغذ کاور سلفون باشد و در طرف دیگر آن کاغذ لخت باشد، در حین کاور کردن سمت سلفون دار باید به بیرون باشد یا سمت بدون کاغذ؟
3-سوال آخر اینکه در آینده امکان موجود کردن کاور سکه لشتورم مشکی وجود دارد یا خیر.
ممنون

پاسخ:
معمولا کاور مرغوب دارای و آرم یا نشان سازنده بوده و در حوزه مجموعه داری شناخته شده اند. معمولا نایلون آنها دو نوع دارد که معمولا از داخل یا زیر به مقوا چسبانده می شود. یک نوع بصورت حرارتی به مقوا چسبیده است که سلفونی می باشد. و یک نوع بصورت نایلون مرغوب است که با چسب به مقوا چسبیده شده که مارک lighthouse از هیمن نوع است. این کاورها دارای چسب هستند.
در کاورهای ایرانی غیر مرغوب ، نایلون از رو یا بیرون به مقوا چسبیده است که این عمل باعث می شود سکه درون کاور حرکت کند. و نایلون آن بصورتی است که سکه درون آن بعد از مدتی تغییر رنگ خواهد داد.
2- متوجه منظور شما نشدیم.
3-مشخص نمی باشد.
 

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید