کتاب نقاشی ایرانی


دسته بندی: هنر

000963
40,000 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب نقاشی ایرانی

نقاشی ایرانی

کتاب نقاشی ایرانی خانم کن بای که با مروری بر ابزار و وسائل نگارگری ایرانی آغاز می شود کتاب ساده و در عین حال روش مند است که تاریخ نگارگری ایران را از دوره ایلخانان (قرن هفتم) تا سده سیزدهم هجری قمری را به دور از هرگونه گرایشی و یا تحریف تاریخی برای خواننده باز گو می کند.

سبک و سیاق نگارش کتاب راحت و روان است و خوانش آن حتی برای کسانی که تخصص و یا تبحری در تاریخ نگارگری ایران ندارند، فراهم است. روند تاریخی آن سیستماتیک، نکات آن دقیق و تحلیل های آن ظریف و قابل درک برای عموم است. شاید علت توجه عموم و استقبال از آن رعایت همین اصول باشد.

خانم کن بای به ایران و فرهنگ تصویری آن توجه بسیار دارد و برای سخنرانی و شرکت در همایش های بین المللی، که از سوی نهادهای فرهنگی کشور برگزار می شود، همواره پاسخ مثبت داده و در اغلب آنها حضور داشته و مقالات علمی پژوهشی خود را ارائه نموده است. برخی از کتاب هایی که خانم کن بای در تدوین و نگارش آن مشارکت داشته و به چاپ رسیده است.

کتاب نقاشی ایرانی
استفاده شده (در حد نو)
شیلا کن بای
مهدی حسینی
معاونت پژوهشی دانشگاه هنر
سوم
1387
2000
وزیری (B5)
تصویر گیلان
127
گلاسه
رنگی
978-964-6218-59-8

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید