:: لیست هفتگی :: لیست جدید محصولات کلکسیونی شامل سکه ، اسکناس و مدال یادبود در تاریخ 15 مرداد 1401 به فروشگاه اضافه شد. جهت مشاهده یا خرید اینجا ضربه بزنید

کتاب هنر خاتم سازی


دسته بندی: هنر

005811
30,000 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب هنر خاتم سازی

کتاب هنر خاتم سازی

به منظور حفظ هنر های اصیل و ارزشمند، خصوصا هنر خاتم سازی که در دوره معاصر نیز ارزش و اصالت خود را حفظ کرده است، این کتاب تالیف شده است که اینک فراروی دیدگاهان هنر دوست قرار می گیرد تا علاقه مندان بتوانند به ساخت انواع خاتم بپردازند.

این کتاب مشتمل بر هشت پیمانه مهارتی است که عبارتند از: پره پیچی، گل بندی، ساخت تو گلو، ساخت لوز، ساخت قامه، لایه کردن قامه و آستر کردن لایه.

هر پیمانه به روش «گام به گام » نگاشته شده و چندین واحد کار را در بر می گیرد. مهمترین ویژگی این کتاب « خودآموز » بودن آن است که مراحل ساخت خاتم را به همراه تصاویری که در کنار آن آمده است به اجرا در می آورد. شایان ذکر است کلیه مراحل کتاب در کارگاه های عملی به دفعات توسط هنرجویان خاتم آزموده شده و خود آموز بودن، ساده و روایی بودن آن به اثبات رسیده است. 

کتاب هنر خاتم سازی
هاجر انتظاری شغل آبادی
جمال هنر
اول
1387
1000
رحلی (A4)
235
سپید تحریر ، گلاسه
سیاه سفید ، قسمتی رنگی
978-964-6884-13-7
1228510

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید