:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک (شماره 29) ، جمعه 1 بهمن 1400 راس ساعت 18:00 شروع خواهد شد. جهت اطلاع بیشتر و مشاهده محصولات مزایده ای «اینجا کلیک کنید»

کتاب آشنایی با چوب و هنر های مرتبط با آن

Book on wood and related arts

دسته بندی: هنر

006123
مشاهده قیمت اشتراک VIP
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب آشنایی با چوب و هنر های مرتبط با آن

آشنایی با چوب و هنر های مرتبط با آن

چوب، ماده ای است که به وفور در طبیعت و مناطق کره ی زمین وجود دارد و از جمله موادی است که از دورترین زمان ها تا به امروز مورد استفاده ی بشر بوده است و انسان ها همواره بخش مهم یا لااقل قسمتی از نیاز های مصرفی خود را از طریق این ماده که انواع و اقسام بسیار متنوع و گوناگونی دارد، تامین می کرده اند ضمن آن که چوب عرصه یی مناسب برای بروز ذوق، استعداد، هنر و خلاقیت صنعتگران و هنرمندان به صورت های مختلف بوده است.

از قدیمی ترین هنر مرتبط با چوب که به یقین خراطی است تا جدیدترین آن، که سوخت و نقاشی روی چوب است و تا دشوار ترین و غامص ترین هنر های شناخته شده از چوب که به ظن قوی خاتم سازی و گره چینی است، همه و همه زمینه های گستره یی را برای به ثبت رساندن هنر انسان هایی که ایمان و اعتماد راسخ به منبع اصلی وحی و زاینده ی نور و زیبایی داشته و صبوری و متانت را با ذوق و هنر مقدس خود توام و همراه ساخته اند، فراهم آورده است.

 

کتاب آشنایی با چوب و هنر های مرتبط با آن
استفاده شده (در حد نو)
دکتر حسین یاوری
انتشارات سوره مهر
دوم
1387
2200
وزیری (B5)
شرکت سهامی افست
160
سپید تحریر
تک رنگ (سیاه و سفید)
9789644716362
80-21452م
21,000 ریال

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید