کتاب هنر در گذر زمان


دسته بندی: هنر

006412
مشاهده قیمت اشتراک VIP
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب هنر در گذر زمان

هلن گاردنر

هنر در گذر زمان

کتاب هنر در گذر زمان نوشته خانم هلن گاردنر از زمان نخستین نشر خود، در سال 1926 به بعد کتاب مورد علاقه و مراجعه چندین نسل از پژوهندگان، دانشجویان و خوانندگان عادی بوده است، زیرا در این فاصله به گستردگی و آگاهی بخش بودن آن پی برده بودند. اشتیاق، دانش، و انسانیت خانم گاردنر، به هنر دوست نوپا امکان داده است تا با چگونه دیدن و نفوذ کردن در اسرار ظاهری بغرنج ترین دستاورد های هنری آشنا شود. در این کتاب، تمام کوشش ما بر حفظ تازگی بیان و سادگی سبک او و مخصوصا برخورد مشتاقانه و غمخوارانه اش با تک تک آثار هنری و سبک هایی که آثار مزبور بخشی از آنها هستند معطوف بوده است.

خانم گادنر ویرایش سوم این اثر را کمی پیش از مرگش در سال 1946 تکمیل کرد. ویرایش چهارم این اثر در سال 1959 به وسیله پروفسور سامنر کراسبی و همکارانش در دانشگاه ییل آماده شد، و ویرایش پنجم آن در سال 1970 به وسیله ما آماده شد و به چاپ رسید. ویرایش کنونی که ویرایش ششم به شمار می رود، به دنبال مواجه شدن آن ویرایش با اقبال عامه و رسیدن پیشنهاد های گوناگون برای اصلاح آن به ما، آماده شد و به چاپ رسید.

 

کتاب هنر در گذر زمان
استفاده شده (در حد نو)
هلن گاردنر
محمد تقی فرامرزی
انتشارات آگاه
نهم
1387
4400
رحلی (A4)
840
سپید تحریر ، گلاسه
سیاه سفید ، قسمتی رنگی
964416024x
78-9714م

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید