:: لیست جدید ::  اینجا ضربه بزنید

کتاب تاریخ شاه اسماعیل صفوی


دسته بندی: هنر

006534
مشاهده قیمت اشتراک VIP
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب تاریخ شاه اسماعیل صفوی

شاه اسماعیل صفوی

هیچ ملتی نمی تواند خود را از گذشته جدا دانسته و تنها در غم حال و نگرانی آینده باشد. اقوام و ملل نیز چون افراد بشر هر یک گذشته ای دارند متضمن فراز ها و نشیبها و فتحها و شکستها، حوادث مساعد و پیامد های ناگوار و جنگها و انقالابات و خلاصه دوران های درخشان ثروت و شکوه یا روز های تاریک فقر و بدبختی . هر یک از این حوادث و عوامل در روحیه افراد آن ملت تاثیر شگرفی می گذارد که در تکوین حوادث آتی سخت موثر است و چه بسا که حوادث آینده معلول قهری حوادث و عوامل گذشته بوده است و این همان است که جبر تاریخ نامیده می شود.

بنابراین هر قوم و ملتی از پرداختن به تاریخ گذشته خود ناگزیر است. ولی تاریخ باید آیینه تمام نمایی از حقیقت باشد نه نموداری از اغراض و نظرات و استنباطات خاص مولف یا التفاطاتی از نوشته دیگران بدون هیچگونه نقد علمی. بر این اساس بسیار روشن است که با وجود کتب فراوان در رشته تاریخ هنوز جهان تاریخ و ادب ایران به کتبی که اصالت و صحت معنای تاریخ در آن رعایت شده باشد نیاز بسیار دارد.

 

کتاب تاریخ شاه اسماعیل صفوی
استفاده شده (دسته دوم)
دکتر عبداحسین نوائی
انتشارات ارغوان
دوم
1368
3000
وزیری (B5)
ارژنگ
420
سپید تحریر
تک رنگ (سیاه و سفید)

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید