:: اطلاع رسانی :: به اطلاع مشتریان محترم میرساند، بعلت بروز مشکلات پی در پی در ارتباط اینترنت کشور در روزهای اخیر ، برگزاری مزایده ها تا اطلاع بعدی به عقب افتاده است.

:: لیست هفتگی :: لیست جدید محصولات کلکسیونی شامل سکه ، اسکناس و مدال یادبود در تاریخ 5 مهر 1401 به فروشگاه اضافه شد. جهت مشاهده یا خرید اینجا ضربه بزنید

کتاب سفرنامه صنیع الدوله


دسته بندی: تاریخ

007024
45,000 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب سفرنامه صنیع الدوله

سفرنامه صنیع الدوله

مشهور به

(اعتماد السلطنه)

«سفرنامه صنیع الدوله» یکی از آثار قدیمی محمد حسن خان صنیع الدوله (اعتماد السلطنه) است. محمد حسن خان یکی از فرزندان حاجی علی خان اعتماد السلطنه (حاجب الدوله) قاتل میرزا تقی خان امیر کبیر است.

این کتاب در میان دیگر آثار اعتماد السلطنه معروفیت و موقعیتی چون دیگر آثار او ندارد. اما چون در این سفرنامه اشاره هایی به چند تن از رجال برجسته هم عصر اعتماد السلطنه آمده و نیز نشان دهنده برخی از مشکلات و چگونگی  نحوه مسافرت در آن روزگار است چاپ و انتشارش خالی از فایده نیست.

این نسخه متعلق به کتابخانه مجلس شورای ملی است. این نسخه به خط نستعلیق منشی نائینی کتابت یافته و بطوری که در پایان نسخه آمده، این نسخه دومین نسخه این سفرنامه است. ضاهرا کتابت کننده این نسخه را از روی نسخه اصل مولف کتابت کرده اند. 

کتاب سفرنامه صنیع الدوله
استفاده شده (دسته دوم)
محمد گلبن
انتشارات سحر
اول
2536
رقعی (A5)
مشعل آزادی
سپید تحریر
تک رنگ (سیاه و سفید)

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید