پکیج انگشتانه چینی قدیمی با طرح گل - کد 007060

porcelain vintage thimble pack flower design
5041 بازدید
دسته بندیانگشتانه ، انگشتدانه ، انگشدونه انگشتانه
کد کالا 007060
قیمت:مشاهده قیمت اشتراک ویژه
 
جنس چینی
وزن 5.1 گرم
ابعاد 16*24*28 میلیمتر
وضعیت دسته دوم، سالم
مشاهده همه
 

توضیحات

پکیج انگشتانه چینی قدیمی با طرح گل - کد 007060

این انگشتانه ها با طرح گل به رنگ سفید و از جنس چینی است، می توان آنها را از لحاظ تزئینی و کاربردی مورد استفاده قرار دارد؛ قطر دایره پایین هر کدام 2.4 سانتیمتر و قطر دایره بالای آن 1.6 سانتیمتر و 2.8 سانتیمتر ارتفاع آنها می باشد. این انگشتانه ها دست دوم است و کاملا سالم می باشند.

(تعداد 4 عدد)

چینی و سرامیک:

به گل سرامیک خالص «کائولن یا کائولین» می گویند که برای اولین بار در کشور چین در محلی به نام « Caoling » کشف و استخراج شده است. خاکی است نسوز با فرمول شیمیایی : 2H2O ؛ 2SiO2 ؛ Al2O3 که برای ساخت چینی آلات از آن استفاده می شد و در مقایسه با خاک های ثانویه که در تهیه سفال از آن استفاده می شود ، از شکل پذیری کمتری برخوردار بوده ولی از دانه بندی درشت تری برخوردار است. خلوص بسیار زیادی دارد و در درجه حرارت 1750 سانتیگراد پخته و به رنگ سفید در می آید. ظروف چینی و بدل آن به دلیل کائولن مرغوب آن در سطح جهان شناخته شده و مشهور است.

انگشتانه:

انگشتانه وسیله ایست که برای جلوگیری از آسیب دیدن انگشت، ناشی از فشار سوزن طراحی شده و معمولا برای انگشت وسط مورد استفاده قرار می گیرد. به آن انگشت دانه نیز گفته می شود. یک نوع آن ته باز است و مخصوص کسانی است که عادت دارند سوزن را با بغل انگشت فشار دهند. انگشتانه در انواع فلزی، چینی، شیشه، پلاستیکی و چرمی وجود دارد و استفاده از آن باعث سرعت عمل در کار می گردد.

مشخصات فنی

پکیج انگشتانه چینی قدیمی با طرح گل - کد 007060
نوع رنگ: رنگ آمیزی با دستگاه
جنس: چینی
وزن: 5.1 گرم
ابعاد: 16*24*28 میلیمتر
نوع استفاده: کاربردی تزیینی
وضعیت: دسته دوم، سالم

نظر کاربران (0)

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatar ارسال نظر