کبریت های شرکت توکلی طرح اماکن زیارتی - کد 007252

tavakoli company - muslim shrines design matches
3996 بازدید
کد کالا 007252
قیمت:مشاهده قیمت اشتراک ویژه
 
مشاهده همه
 

توضیحات

کبریت های شرکت توکلی طرح اماکن زیارتی - کد 007252

این سری شامل 9 عدد قوطی کبریت با ابعاد 4.3 در 5.8 با ضخامت 1.1 سانتیمتر و قوطی آن از جنس مقوا می باشد. این محصول توسط شرکت کبریت سازی توکلی در دوره جمهوری اسلامی تولید شده و به طرح اماکن زیارتی می باشد.

 

کبریت سازی توکلی (تبریز):

توکلی، نخستین کارخانه ی کبریت سازی ثبت شده در ایران است. در سال 1297 توسط حاج آقا کبریت ساز توکلی راه اندازی شد. تولیداتش در آغاز به شیوه ی دستی و محدود بود. با راه اندازی کبریت سازی ممتاز که مجهز به ماشین آلات روز بود، نیز اخذ امتیاز انحصار کبریت در آذربایجان توسط ممتاز، تولید توکلی متوقف شد. تا سال 1313 که قانون انحصار کبریت اجرایی شد و توکلی تولیداتش را از سر گرفت و به رقابت با ممتاز پرداخت. در اواسط دهه ی 1320 ماشین آلات گسترده وارد کرد و به میزان تولیدش افزود. پس از انقلاب مدتی متوقف شد و با نام کبریت ملی 29 بهمن فعالیت کرد که دوباره به نام اصلی خود «توکلی» بازگشت. توکلی اکنون بزرگترین تولید کننده کبریت در ایران است که طرح های متنوعی تولید می کند.

مشخصات فنی

کبریت های شرکت توکلی طرح اماکن زیارتی - کد 007252
کشور: ایران
دوره: جمهوری اسلامی ایران
جنس قوطی: مقوایی
ابعاد: 43*58*11 میلیمتر
تعداد: 9 عدد
وزن: 69.6 گرم
سازنده: کبریت توکلی

نظر کاربران (0)

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatar ارسال نظر