:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک (شماره 29) ، جمعه 1 بهمن 1400 راس ساعت 18:00 شروع خواهد شد. جهت اطلاع بیشتر و مشاهده محصولات مزایده ای «اینجا کلیک کنید»

گلاب پاش شیشه ای 30 سانتی

Glass sprinkler 30 cm

دسته بندی: شیشه گری

000404
30,000 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

گلاب پاش شیشه ای 30 سانتی

گلاب پاش شیشه ای  30 سانتی با وزن 1019 گرم ، ارتفاع 30 سانتیمتر و عرض 18 سانتیمتر میباشد. این ظرف به دست هنرمندان شیشه گر ایرانی ساخته و پرداخته شده. شیشه گری هنر شکل دادن به شیشه است که در ابتدا ماده شیشه را حرارت داده تا نرم و مایع شده سپس بوسیله دست با ابزار مخصوص و یا دمیدن شکلهای زیبایی ساخته میشود. شی شیشه ای ساخته شده را با میله و انبرهای مخصوص در مقابل حرارت کوره قرار میدهند تا کاملا گداخته شود. سپس آنرا وارد آب کرده و به سرعت خارج میکنند که ترکهایی روی بدنه پدید می آید که برای رفع این ترکها دوباره آنرا به کوره فرستاده تا ترکها به هم جوش بخورند. شیشه گری به دو روش فوتی و قالبی انجام میشود و تزیینات نیز به دو صورت نقاشی (با استفاده از رنگهای پودری و قابل ترکیب با حلال های خاص) و تراش (با استفاده از سنگهای مخصوص و ابزار فرز) میباشد. برای رنگی کردن شیشه در خمیر آن اکسیدهای مختلف فلزی را ترکیب میکنند.

گلاب پاش شیشه ای 30 سانتی
کاربردی و تزئینی
30*18 سانتیمتر
1019 گرم
رنگ آمیزی با دست
شیشه
1380
ایران

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید