(6)
  • تخفیف 67%

خرید اشتراک VIP - یک سالهOne year VIP subscription

مشخصات محصول

  • نوع اشتراک: اشتراک VIP
  • مدت: یک سال (365 روز)

001484
۵۰ سانتیک
محصولات ویژه
قیمت قبلی: 150,000 تومان 100,000 تومان (67%) 50,000 تومان

این محصول مجازی (الکترونیکی) می باشد

خرید اشتراک VIP - یک ساله

درباره خدمات و سرویس های اشتراک VIP بیشتر بدانید...

افرادی که تمایل دارند از خدمات حرفه ای و سرویس های ویژه ایران آنتیک استفاده نمایند می توانند با تهیه اشتراک VIP از این خدمات برای مدت یکسال بهرمند شوند.

با تهیه این اشتراک علاوه بر قوانین و مقررات عمومی ایران آنتیک ، ملزم به رعایت قوانین و مقررات استفاده از اشتراک VIP نیز می باشید.

خرید اشتراک VIP - یک ساله

اشتراک VIP
یک سال (365 روز)
۱ لایک
سلام
لطفا از مردم به این بهانه پول دریافت نکنید شما که درآمد و رصد خودتون را می گیرید خریدار هم باید پول نت بدهد وهم پول قبض لطفا با مردم ومشتری هایتان مدارا کنید. رحم کنید تا خداوند به شما هم رحم کند. (ارحم. ترحم) باتشکر
avatar
۰ لایک
سلام
وقتی اشتراک را خریدید چگونه فعال می شود وقیمت کالای مورد نظر من رانشان می دهد .۵۰ هزار تومان هم پرداخت شد

پاسخ ایران آنتیک:
اشتراک شما فعال می باشد. هر زمان با شماره همراه و رمز عبور لوگین (ورود به حساب) کرده باشید. برای شما قابل مشاهده است. درباره مواردی که در حال حاضر شامل اشتراک وی آی پی می شود در لینک زیر توضیح داده ایم.
درباره VIP
avatar
۲ لایک
با سلام. برای خرید اشتراک vip اگر بر فرض نیاز به 50 سانتیک باشد ، و کاربری که با خرید هایش مثلا به 25 سانتیک رسیده باشد ، آیا سیستم این مبلغ را کسر خواهد کرد ؟و نصف مبلغ را برای پرداخت اشتراک محاسبه خواهد کرد؟ چه هنگام سانتیک های بدست آمده در حساب کاربری می نشیند؟ و قابل استفاده خواهد بود؟

پاسخ ایران آنتیک:
لطفا به «راهنمای سانتیک» مراجعه فرمائید.
avatar
۲ لایک
بعد از این همه سال مشارکت و اینهمه خرید باید واسه دیدن قیمت سکه پول پرداخت کرد؟ طرحتون حداقل واسه مشتریان قدیمیتون توجیه ناپذیر و غیرعاقلانه بود.

پاسخ ایران آنتیک:
مشتریانی که در ایران آنتیک نیز به خرید خود ادامه می دهند ، با امتیازات دریافتی (سانتیک های خود) می توانند به راحتی و بدون پرداخت هیچ مبلغی اشتراک VIP تهیه نمایند.
۴ لایک
سلام ، اینجانب از مشتریان قدیمی و ثابت شما هستم اما فقط به سکه ها و مدال های یادبود علاقه دارم ، چرا برای کارشناسی اسکناس و تمبر و .... که مورد مراجعه اینجانب نیست باید هزینه ی کارشناسی پرداخت کنم؟

پاسخ ایران آنتیک:
سیستم کارشناسی هنوز به مرحله اجرایی نرسیده برای افرادی است که می خواهند بدانند اشیای قدیمی که در اختیار دارند دارای اصالت هستند یا خیر. چیزی شبیه به گواهی اصالت که هزینه ای جداگانه خواهد داشت. در آینده بطور مفصل و کامل درباره اشتراک VIP و ارتباط آن با خدمات کارشناسی ، متنی را تهیه و جایگزین متن فعلی خواهیم نمود. از صبر و شکیبایی شما متشکریم.
avatar
۱۳ لایک
اگر میخواهید هم محبوب باشید هم درآمد کسب کنید به فکر روش دیگری باشید.
دیدن نرخ فروش سکه ها آنهم به صورت پولی باعث ریزش اعضا میشود
چون قیمت فروش در سایت (به هر دلیل موجهی ) بالاست و در اصل سقف قیمت هاست
الان سایت های فراوانی (مانند ایسام )به افزایش سواد سکه کمک میکنند بهتر آن است که فقط فروش سکه در سایت (از طرف کاربر ) و کارشناسی سکه vip باشد

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید