:: مزایده ماهانه :: مزایده آنلاین ماهانه ایران آنتیک (شماره 29) ، جمعه 1 بهمن 1400 راس ساعت 18:00 شروع خواهد شد. جهت اطلاع بیشتر و مشاهده محصولات مزایده ای «اینجا کلیک کنید»

کتاب سکه های عثمانی

osmanlilarda madeni paralar book

دسته بندی: مجموعه داری

000673
75,000 تومان
اتمام (فعلا موجود نیست)

کتاب سکه های عثمانی

سکه های عثمانی

کتاب « سکه های عثمانی » با تلاش و کوشش جناب آقای نوری پره نوشته شده و از مهمترین کتابهای سکه شناسی دوره عثمانی کشور ترکیه محسوب می شود.
برگردان این اثر به فارسی برای آشنایی هموطنان با این بخش از تاریخ و فرهنگ کشور همسایه و دوست « ترکیه » مفید و ثمربخش خواهد بود. از طرف دیگر، اصول علمی و تحلیل و نقدی که در ایجاد این کاتالوگ ارزشمند به کار رفته، می تواند محرک تلاشهای تازه و متفاوت از قبل برای شناخت و ارائه اطلاعات و کاتالوگهای جدید مسکوکات در مورد سکه های دوره های مختلف کشور عزیزمان باشد.

کتاب حاضر از سه بخش اصلی تشکیل یافته است:

الف) متن اصلی: حاوی اطلاعات ارزنده ای در خصوص اوضاع مالی و وضعیت سکه های مختلف در دوره هر یک از سلاطین عثمانی و مشخصات تعداد انبوهی از این سکه ها شامل وزن، قطر، عیار، محل ضرب و ... می باشد. بخش مجزایی هم به معرفی مدالهای احداث شده در دوره عثمانی اختصاص دارد. سعی بسیاری شده که ترجمه متن اصلی کتاب تا حد امکان دقیق باشد.

ب) توضیحات تکمیلی: با توجه به اینکه چاپ متن اصلی این اثر، چهل سال پیش صورت گرفته و در طول این مدت یافته های فراوانی در خصوص مسکوکات عثمانی به دست آمده، لذا به منظور هر چه پر بار شدن کتاب برای مخاطبین ارجمند، در حد امکان توضیحات تکمیلی در مورد یک سری مطالب همراه با اطلاعات جدید به آن افزوده شده است.

ج) ضمائم: این بخش اختصاص به مطالبی دارد که در متن اصلی کتاب اشاره ای به آن نشده ولی ذکر آن برای هرچه کاملتر شدن اطلاعات مخاطبین محترم در مورد مسکوکات عثمانی ضرورت داش

کتاب سکه های عثمانی
نوری پره
پازینه
اول
1390
1000
وزیری (B5)
کاوا
سعید
910
سپید تحریر
تک رنگ (سیاه و سفید)
978-600-180-006-1
2102414
450,000 ریال

هر سوال ، نکته و ابهامی در مورد این کالا را می توانید از طریق فرم زیر مطرح فرمائید ، پرسنل ایران آنتیک در اسرع وقت جواب می دهند. ما همیشه پاسخگوی شما هستیم...

avatarنظر خود را ارسال کنید